Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Връзки към интересни и полезни сайтове!
BUTTON_POST_REPLY
svetliobg
МненияCOLON 7
Регистриран наCOLON Пон Фев 02, 2009 1:31 pm
CONTACTCOLON

Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от svetliobg » Съб Апр 30, 2011 12:52 am

Последна промяна 1 на svetliobg, променена общо 0 пъти

VOLUMAX
КОЛЕГА
МненияCOLON 219
Регистриран наCOLON Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
МестоположениеCOLON РУСЕ
CONTACTCOLON

Re: Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от VOLUMAX » Съб Апр 30, 2011 9:06 am

Нямаше ли предложение за забрана на тия китайските боклуци да бъдат монтирвани по автомобилите ?

http://www.monitor.bg/article?id=288450
КТМ is the BEST fuck the rest !

gt40
КОЛЕГА
МненияCOLON 346
Регистриран наCOLON Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
МестоположениеCOLON София

Мнение от gt40 » Съб Апр 30, 2011 10:25 am

То продавачите си ги рекламират, за да продават, ползвателите се хвалят с добро осветление. Само този, който кара срещу така преобурудвана кола не е доволен от заслепяването. Ама трудно ще ги забранят.

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1638
Регистриран наCOLON Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
МестоположениеCOLON Велико Търново
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Съб Апр 30, 2011 12:50 pm

Въобще не е трудно да се забрани каквото и да е било. Много по-трудно е да се следи за изпълнението на дадената забрана. Историята го е доказала нееднократно.
Ето няколко примера:
Колко водачи на МПС карат в градски условия с включени, иначе забранените, предни светлини за мъгла? А задните такива??? Че даже и мъгла няма...
Затъмнени стъкла, 5 санта фланци на джанти с по 2 цола отгоре, музиката-сватба, говорене по GSM без ХендФри устройство, рали на всеки светофар... все разрешени от закона неща.
Толкова по въпроса за спазването на закона.
TuningMaster Изображение
0887 704 900

rangel1
КОЛЕГА
МненияCOLON 615
Регистриран наCOLON Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
МестоположениеCOLON Русе

Мнение от rangel1 » Съб Апр 30, 2011 5:16 pm

Не :!: Проблема не е в производителите от китай или в клиента :idea: Проблема е в колегите дето ги монтират тия боклуци и нямат капка съвест че някой ще се утрепе заради тяхната алчност :twisted:
Защото или незнаят или гледат искара някой лев :!: че светлинния поток зависи не само от крушката ами и от самата конструкция на фара :!: Всеки фар требва работи с оказания тип и мощнос крушка тогава се постига нейната най добра ефективност и безопасност за другите :!:
"Слагам си 100 вата и е ден пред мен не ми пука за кабелите или другите отсреща" :lol:
"Бодвам си ксенонки (китайски) и пак е ден и ставам камикадзе (защото аз виждам перфектно но тоя срещу мен вече няма зрение)" :lol:
Нямам повече думи :roll:

svetliobg
МненияCOLON 7
Регистриран наCOLON Пон Фев 02, 2009 1:31 pm
CONTACTCOLON

Мнение от svetliobg » Съб Апр 30, 2011 9:11 pm

Проблема е, че всеки си слага ксенон и иска късите да му светят толкова далеч, колкото дългите, а така не става. Китайския ксенон (като светене) не се различава от немския, френския и т.н. Това, че в България ги монтират на неподходящи фарове без да ги регулират, е проблема.
Последна промяна 2 на svetliobg, променена общо 0 пъти

ogromnii
КОЛЕГА
МненияCOLON 667
Регистриран наCOLON Чет Окт 21, 2010 6:04 am
МестоположениеCOLON софия, павлово

Мнение от ogromnii » Сря Ное 14, 2012 7:30 pm

проблемите са по скоро 2:
-големите фарове, предназначени за Н4 светят като слънца в очите на отсрещния дори ако евентуално са правилно регулирани, а да не дава господ да са и леко мръсни :idea:
-китайските а-ла крушки а-ла Н4 се клатят и местят във всички посоки, светят извън точния фокус на фара (това когато няма дупки, иначе светят навсякъде) и регулирането е ...невъзможно
факта че в европа конверсията на автомобил към ксенонови фарове, ако не се предлагат фабрични такива, е абсолютно забранена е достатъчно красноречив колко добре им се получава на китайците :mrgreen:

Ilko
КОЛЕГА
МненияCOLON 247
Регистриран наCOLON Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
МестоположениеCOLON Монтана

Мнение от Ilko » Сря Ное 14, 2012 10:30 pm

Ааа ... само на мен ли линка в първия пост ми отваря сайт на интернет доставчик?

BUTTON_POST_REPLY