Продавам Автодиагностика таблет Launch X431, 1 година online update

КУПУВА / ПРОДАВА Диагностична апаратура
BUTTON_POST_REPLY
yugof
МненияCOLON 2
Регистриран наCOLON Нед Дек 18, 2016 11:42 am

Продавам Автодиагностика таблет Launch X431, 1 година online update

Мнение от yugof » Нед Дек 18, 2016 12:01 pm

ГОТОВО РЕШЕНИЕ ! Launch X431 PRO3 - 680 лв.
Специализиран софтуер с доказани възможности за детайлни диагностика и тестове. Последна излязла версия на програмата от тази година, както и софтуера за отделните марки автомобили, както и 1 година online update.
Връзка с автомобила по Bluetooth с оригинален диагностичен адаптер EasyDiag.
Два варианта:
1.Чисто нов таблет с 4 ядрен процесор и двойно повече памет от оригиналния Х431, 7,9 инча екран, 8 GВ памет, 3G, GPS, пълноценен Android. Нов оригинален защитен калъф приспособен за новият таблет, цвят червен. Гаранция 2 години . Последна бройка !!!
2. Чисто нов таблет с 4 ядрен процесор на nvidia и двойно повече памет от оригиналния Х431, 7 инча екран 1920/1200 резолюция, 16 GВ памет, пълноценен Android. Нов оригинален защитен калъф за новият таблет. Цветове: налични само черни. Гаранция 24 месеца.

Без нужда от допълнителни разходи за компютър или лаптоп, инсталиране, кракване на софтуер и т. н.

Тази версия е на много високо професионално ниво и няма нищо общо с китайските кракнати софтуери и тези които се намират безплатно из мрежата.

За повече информация и снимки на xpcomputers at abv.bg или лични.

ivanovbg
КОЛЕГА
МненияCOLON 1916
Регистриран наCOLON Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
МестоположениеCOLON София
CONTACTCOLON

Re: Продавам Автодиагностика таблет Launch X431, 1 година online update

Мнение от ivanovbg » Нед Дек 18, 2016 5:58 pm

Предполагам е руското update. За съжаление новите им версии не работят хич добре в сравнение с китайските.Много по добре е да се ползват старите версии.
Обновление и активация на всички Launch - Easidiag, Idiag, Golo, Mdiag... 0898607267

ditex
КОЛЕГА
МненияCOLON 128
Регистриран наCOLON Пон Юли 24, 2006 9:02 pm
МестоположениеCOLON Стара Загора
CONTACTCOLON

Мнение от ditex » Нед Дек 18, 2016 7:37 pm

ivanovbg написаCOLONПредполагам е руското update. За съжаление новите им версии не работят хич добре в сравнение с китайските.Много по добре е да се ползват старите версии.
Може би качеството на работата зависи от това дали се тръгва от версия 22.37 (която отдавна я няма) или от днешните версии 22.41 и по-нови. При които версии китайците работят усилено по тази диалема. Затова винаги ме е учудвало едно такова твърдение 'някакъв срок' "on-line update". Все едно, че се разполага със сорс кода. :)
??-!!

ipivan
КОЛЕГА
МненияCOLON 935
Регистриран наCOLON Сря Май 05, 2010 9:03 pm
МестоположениеCOLON Плевен

Мнение от ipivan » Нед Дек 18, 2016 8:36 pm

Ако е на база 22.41 може и да има ъпдейти,ама автора на темата не е споменал нищо по-конкретно!
-Автомобил без карбуратор,не може да бъде никакъв автомобил-казал Винету на Ташунко Сапа!

ivanovbg
КОЛЕГА
МненияCOLON 1916
Регистриран наCOLON Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
МестоположениеCOLON София
CONTACTCOLON

Мнение от ivanovbg » Нед Дек 18, 2016 9:45 pm

Има 2-3 руски сървара за тази работа, но откакто излезе 22.41 не им работят коректно новите марки. Говоря от гледна точка на тест. Не съм сигурен при китайците или при руснаците е проблема, но съм по склонен да мисля, че е при руснаците поради спецификата на тяхното отключване.

Не е проблем отключването с 22/41 или 22.44. Проблемна е работата на самите нови марки след отключването.
Обновление и активация на всички Launch - Easidiag, Idiag, Golo, Mdiag... 0898607267

yugof
МненияCOLON 2
Регистриран наCOLON Нед Дек 18, 2016 11:42 am

Мнение от yugof » Вто Дек 20, 2016 10:18 am

Да от бившия СССР е версията, отзивите са много добри - до сега никой не е споменал за проблеми с използването на диагностиката. Тествано е на коли 2016 година без проблем. Работи се със всички вересии и 22.44 . Ако някой се притеснява от версията - имам bluetooth модули със 22.37 , така че не е проблем да се активира с тях, но за мен няма разлика в работата. Скоро ще мога да предложа и оригиналния принтер на Launch.

BUTTON_POST_REPLY