Търся да купя Kess и Ktag

КУПУВА / ПРОДАВА Диагностична апаратура
BUTTON_POST_REPLY
nik7dob
КОЛЕГА
МненияCOLON 731
Регистриран наCOLON Пет Дек 17, 2010 2:13 am
МестоположениеCOLON Leeds, UK

Търся да купя Kess и Ktag

Мнение от nik7dob » Чет Дек 21, 2017 10:24 pm

Колеги, откъде в бг да си закупя надеждно работещо кес и ктаг последните работещи версии. Питам защото отдавна не съм следил пазара и не знам кой сега предлага добро или да поръчвам и чакам от китаеца....?
Поздрави и весели празници
Нестандартното мислене е полезно,но не във всички случаи

ivanovbg
КОЛЕГА
МненияCOLON 1928
Регистриран наCOLON Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
МестоположениеCOLON София
CONTACTCOLON

Re: Търся да купя Kess и Ktag

Мнение от ivanovbg » Чет Дек 21, 2017 10:27 pm

От Драго от Трявна.
Звънни да ти дам телефона му.
Обновление и активация на всички Launch - Easidiag, Idiag, Golo, Mdiag... 0898607267

nik7dob
КОЛЕГА
МненияCOLON 731

Мнение от nik7dob » Вто Дек 26, 2017 9:33 pm

Видях го в OLX за 850, при 120 долара по китайските сайтове...? Наистина предпочитам да си купувам неща от тукашни предлагащи, хем ще стимулирам икономиката ни, но това е 4 кратна разлика Краси. Предполагам Драго предлага пълна гаранция и съпорт, ако е така плащам му го, няма грижи....

ivanovbg
КОЛЕГА
МненияCOLON 1928
Регистриран наCOLON Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
МестоположениеCOLON София
CONTACTCOLON

Мнение от ivanovbg » Вто Дек 26, 2017 10:29 pm

Ако говорим за едни и същи. Имаш лично.
Обновление и активация на всички Launch - Easidiag, Idiag, Golo, Mdiag... 0898607267

nik7dob
КОЛЕГА
МненияCOLON 731

Мнение от nik7dob » Вто Яну 09, 2018 8:24 am

И така - купих го, взех го от Драго от Трявна, както ме посъветва Краси. Доволен съм много - работи, БЕЗ НЕРВИ като китайските уреди, където се чудиш как подяволите да го инсталираш, подкараш и ползваш. Драгомир се оказа доста отзивчив и помогна със всичко при инсталацията. Дори даде някои бонусчета като софтуер, но няма да разкривам какво и що, нека той да казва ако желае. Китайските версии не са с читав работещ фърмуер и дават бъгове, този е пълен клонинг на оригинала, каквото прави оригинала, това и този уред. Препоръчвам!

steich
КОЛЕГА
МненияCOLON 161
Регистриран наCOLON Вто Ное 22, 2005 5:08 pm
МестоположениеCOLON Sofia
CONTACTCOLON

Мнение от steich » Сря Яну 10, 2018 8:15 am

В един уред какъвто и да е той ... оригинален или не, най-важното е надеждната му работа и съпорта + ъпдейти. Надеждността в случая зависи от прецизността на изработка на хардуера и съответния фърмуер/софтуер който реално е кракнат ... за съпорт поне официален нямаш. Донякъде имаш такъв от колегата продавач, но той е по-друг ... може да помогне с това онова ако е запознат ... в някой случаи е добре да имаш точно определена информация, ъпдейти и т.н. от производителя ... но за тези пари толкоз. Може ли да споделиш Кеса с кой фърмуер / софтуер е, какви протоколи са активирани и имат ли брояч/каунтер ? Читави такива които аз намирам са на двойна цена ... около 800 евро за Кесс комплект примерно.
https://www.facebook.com/fapremove.bg
http://www.fapremove.com
ALL FULL WORKED manual solutions - FAP DPF OFF, Adblue SCR OFF, EGR OFF, TVA OFF, Swirl OFF, O2 Lambda OFF, Speed limiter OFF, DTC OFF and etc
TEXA NAVIGATOR TXTs Car, Truck, Agri Diagnose

sinigera
КОЛЕГА
МненияCOLON 168
Регистриран наCOLON Съб Май 14, 2011 7:56 am
МестоположениеCOLON Трявна

Мнение от sinigera » Сря Яну 10, 2018 10:36 am

За информация за KESS 5.017 FW EU -KTAG 7.020 FW EU (FULL UNLIMITED) телефона ми е 0898484308-Драго
KESS 5.017-EU_KTAG 7.020 EU (FULL UNLIMITED)

BUTTON_POST_REPLY