Работа като диагностик

търси / предлага работа
BUTTON_POST_REPLY
auto
КОЛЕГА
МненияCOLON 47
Регистриран наCOLON Пон Сеп 10, 2007 2:20 pm
МестоположениеCOLON Плевен

Работа като диагностик

Мнение от auto » Вто Фев 05, 2013 5:58 pm

Търся работа в сервиз като диагностик с 13 г.опит.Умения за монтаж,настройка и ремонт на АГ инжекционни уредби.Образование висше техническо автомобили.
За Плевен тел.0878803403

rangel1
КОЛЕГА
МненияCOLON 615
Регистриран наCOLON Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
МестоположениеCOLON Русе

Re: Работа като диагностик

Мнение от rangel1 » Вто Фев 05, 2013 8:12 pm

Брех вече не съм сам :idea: Ами ти как фалира бе човек (мойта я знаят всички) :?:
Не се занимавай с глупости диагностика _миагностика ами търси някой пунк за прегледи (поне си вишист)а докато излезе нещо аз лично бухам окачване (голям кеф било кало лепна гайковерта и 2кила чукче и като викна "на диагностика" и за миг се разковава всичко и само сглобяваш и готово и началника доволен и клиента и аз :lol: да ти е..а и диагностиката.)
Извинявай за офтопика ,сигурно не ти е до шеги но пък кво ни остава освен майтапите и някой лев за хлебец.

auto
КОЛЕГА
МненияCOLON 47
Регистриран наCOLON Пон Сеп 10, 2007 2:20 pm
МестоположениеCOLON Плевен

Мнение от auto » Вто Фев 05, 2013 9:58 pm

Не съм фалирал брат!Но имам други проблеми.Пък и чук мисля че можех да хвана,но преди години :x

ogromnii
КОЛЕГА
МненияCOLON 669
Регистриран наCOLON Чет Окт 21, 2010 6:04 am
МестоположениеCOLON софия, павлово

Мнение от ogromnii » Вто Фев 12, 2013 8:56 pm

висше техническо не е модерно, в наши дни се цени пожарникаро-милиционерското :evil:
успех в намирането на работа колега, и се извинявам за "отклонението", не се сдържах
иначе преквалификацията с чука си е вариант, в ерата на махане на катализатори от колите, докато европа върви с уверени крачки към евро-5 няма много работа за диагностици освен ако не са боговете на километражите :mrgreen:
стискам ти палци :!:

BUTTON_POST_REPLY