Ем Комплект сервиз, търси монтьори за редовна и нощна смяна

търси / предлага работа
BUTTON_TOPIC_LOCKED
0001
МненияCOLON 13
Регистриран наCOLON Съб Апр 24, 2010 12:31 am

Ем Комплект сервиз, търси монтьори за редовна и нощна смяна

Мнение от 0001 » Чет Май 23, 2013 8:55 am

Ем Комплект сервиз, търси монтьори за редовна и нощна смяна /до 24 часа/ , за сервизите си в Павлово и Дружба- 2 V та част. Монтьорите да са на възраст до 35 години, да имат стаж като такива не по малко от 5 години и компютърна грамотност.
http://emk-service.com/
CV пускайте на адрес:
m01@abv.bg
0888710202

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1659
Регистриран наCOLON Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
МестоположениеCOLON Велико Търново
CONTACTCOLON

Re: Ем Комплект сервиз, търси монтьори за редовна и нощна см

Мнение от bobolin4o » Чет Май 23, 2013 9:14 am

Каква е тази дискриминация - до 35 години?
Ние по-възрастните - 41, като мен, да не сме вече за изхвърляне :oops: ?
Пожелавам ви да си намерите млади и глупави монтьори! Да работят по нощите за без пари!
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900

arabiata
КОЛЕГА
МненияCOLON 108
Регистриран наCOLON Сря Апр 16, 2008 1:35 pm
МестоположениеCOLON София,Люлин 1

Мнение от arabiata » Чет Май 23, 2013 7:35 pm

bobolin4o,би ли познал от 3 пъти, защо на теолога Мулетаров постоянно му бягат работниците при тази голяма трудова стегнация в цяла България? :lol:

waseko
КОЛЕГА
МненияCOLON 368
Регистриран наCOLON Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
МестоположениеCOLON гр.Пловдив

Мнение от waseko » Чет Май 23, 2013 7:38 pm

Използват социалната ситуация и може и да им искат на барабани да свирят,на сватбата на щефа,Пълна дискриминация ,без доводи.

0001
МненияCOLON 13

Мнение от 0001 » Пет Фев 21, 2014 6:59 am

arabiata написаCOLONbobolin4o,би ли познал от 3 пъти, защо на теолога Мулетаров постоянно му бягат работниците при тази голяма трудова стегнация в цяла България? :lol:
:D Ама това са дрън дрън! :D
Имаме около 40 монтьора, някои вече са с 15-20 години стаж. :D
Ето ви поредния перфектен сервиз, в който има 6-7 монтьора, които в скоро време ще трябва да се удвоят, защото ще започваме още едно сервизно тяло.
https://www.google.bg/search?q=%D0%B0%D ... 989%3B1052
Потвърждавам, че за нашите сервизи, са нужни само млади гъвкави хора, с висока степен на компютърна грамотност и натрупан опит, които стават. Но както знаете, не всяко дъвро става за свирка.... :D
Поздрави на "колегата" "арабата" от Костинбод, с надеждата, че в трудната ситуация е успял и си е купил центрофуга за мед, има трудолюбиви пчели, така както ние си имаме, подбрани трудолюбиви монтьори! :D

"Араба", когато минаваш покрай фабриката за ауспуси в Костинброд, си спомняй за мен и за нас с добро и с уважение! Все още нямам време да си сложа кошери, но имам идеята, на покрива на сервиза в Павлово, да събера десет - двайсет кошера. Мисля че покрив с площ един декар стига 3а 10 кошера, нали?
http://www.vito03.com/
Последна промяна 2 на 0001, променена общо 0 пъти

0001
МненияCOLON 13

Мнение от 0001 » Пет Фев 21, 2014 7:16 am

bobolin4o написаCOLONКаква е тази дискриминация - до 35 години?
Ние по-възрастните - 41, като мен, да не сме вече за изхвърляне :oops: ?
Пожелавам ви да си намерите млади и глупави монтьори! Да работят по нощите за без пари!
Поздрави!
:D Хващам се на бас, че монтьорите ни не са глупави, работят даже по нощите и взимат много, амо много прилични пари......, защото има много работа, дори по време на криза! :D
Да знаете, че като колеги, сте добре приети в сърцето ми и в нашите сервизи, ако имате проблеми за решаване, свързани с ауспуси. Ако има кола за ауспух, коЯто е трудоемка и засукана, давайте я, ... ползувате 30% отстъпка от ауспусите, правим я бързо и с гаранция.
Заплащате си труда за работата и си я сдавате на клиента.
За връзка с мен, при регистрация като автосервизи или колеги- 0888710202
Ако пък правите ауспуси в сервизите си, тогава си взимате само ауспусите или това, което ви трябва.
Поздрави на всички колеги тук, оцеляли от кризата. :D
Та хващам се на бас...че монтьорИте ни, не са по-глупави.... :D

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1659
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Съб Фев 22, 2014 8:37 am

Ех, колега...
Половин година ли ти трябваше да си погледнеш собствената тема, че и да отговориш?
Голяма "гъвкавост", няма що...
Какво стана, мамериха ли се монтьори? Хем млади, хем с много натрупан опит? И с огромното желание да работят за някой друг? Тука около мен има само стари и без опит, ама и аз не ги искам такива...
TuningMaster Изображение
0887 704 900

0001
МненияCOLON 13

Мнение от 0001 » Съб Фев 22, 2014 11:14 am

bobolin4o написаCOLONЕх, колега...
Половин година ли ти трябваше да си погледнеш собствената тема, че и да отговориш?
Голяма "гъвкавост", няма що...
Какво стана, мамериха ли се монтьори? Хем млади, хем с много натрупан опит? И с огромното желание да работят за някой друг? Тука около мен има само стари и без опит, ама и аз не ги искам такива...
:D Рядко влизам тук, поради липса на време и на тръпка.... :D
Провокираш ме с въпросите си, нали? И за каква "гъвкавост" пишеш, когато този форум не е работното ми място и поприще? За 60 годишна си възраст, съм доста гъВкав и повратлив, което някои около мен усещат, не винаги в приятен аспект..... :D
Намекваш, че съм инвалид..., че не мога да работя за себе си, та някой друг да работи за мен, визирайки монтьорите ни? :D
Не съм "трътка" или сакат, че да не мога да работя за себе си? :D
Изработвам много повече, от това, което ми е необходимо, което "повече" не ползувам, защото не ми е необходимо. :D
Нямам нужда някой да "работи за мен", ако мога да бъда разбран правилно.
Монтьорите ни, работят за себе си, но под шапката на фирмата.
Фирмата е като рейс - едни се качват, други слизат от рейса....Грешно е да се мисли, че пътниците в рейса, работят за шофьора, защото е обратното.
Ако всеки един монтьор, даЖе и ти, можеха да работят по добро място, окото не би мигнало да го сторят.
Знаеш какъв е "българина" и каква дребна е душичката му, нали? :D
"Колегата от среща" е поредното доказателство за това.
Цялостната картина в тази страна, е доказателство за това, което пиша.
По ред причини, тези монтьори са във фирмата и броят им е около 30-40. Трудно се намират читави "българи" и монтьори, а рядко се срещат българи и монтьори, които са ди признават че не са читави и способни.
Преди много години, съм писал в този сайт, защото съм бил глупав, защото съм си мислил, че от тук ще дойде способен монтьор, коетоочакване, си е най чиста проба- глупост!
Можеш да приемеш, че не "монтьорите" работят за мен, а аз за тях, защото правя всичко възможно и по силите ми, да оцелеем като фирма.
Знаеш , във всяка къща и фирма има много неприятна, слугинска и незабележима работа, която може да се свърши само от стопанина.
Давам пример със сайта на фирмата, с фабриката на ауспуси, без които тази фирма, нямаше да бъде такава, каквато е.
Какво общо имат монтьорите с фабриката и сайта, освен че ползуват последствията от този сайт и продукцията на фабрика?
Видно е, че сайта, организацията, фабриката работят за монтьорите, както и доставчиците, шофьорите, администрацията и т.н....
Какво щяхме да сме, ако зад гърба си, нямахме солидна доставка и наличност на части и консумативи?
Колко монтьора имаш ти във ВелиКо Търново, ако смея да те запитам. :D
Не успЯх да достигна до информация за сервиза, в който работиш???????
Пълня нов сайт , садя продукти като в зеленчукова градина, който сайт, в скоро време ще стане силен и ще ни помогне още повече.
Колегите, които не се усетиха на време в силата на информацията, отдавна не са на пазара и даже ми е тъжно за някои от тях. :oops:
:D Рядко влизам тук, поради липса на време и на тръпка, защото съм глупав и слуга на тези около мен, които не могат да се оправят сами.... :D
http://store.emk-33.com/news/133/p-span ... ong-p.html

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1659
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Съб Фев 22, 2014 2:57 pm

От прочетеното по-горе ми става ясно, че имам не глупав събеседник, а обратното. Че и с нотки на поетично изразяване на мислите.
Хубаво, този форум не ти харесва... преди много време си писал тук от "глупост"... разбрал си си грешката... А защо продължаваш да пишеш?
Че на всичкото отгоре реклама правиш на фирмата си, а което е по-гадното - антиреклама на съседната. Това ако не е наглост, здраве му кажи! Веднага искам да уточня, не не познавам хората с малката "ламаринена" постройка дето е до вашия голям и хубав, и нов сервиз. Просто ме подразни и това е... Щом сте си в правото и те използват вашето име, смятам че има закон, съд и т.н. Не смятам, че е нужно да занимаваш нас с тези ви проблеми.
Не се чувствай длъжен да отговаряш, няма смисъл... А който наистина се интересува да започне работа при вас, или пък да ви ползва услугите, вече има на разположение нужната информация.
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900

0001
МненияCOLON 13

Мнение от 0001 » Нед Фев 23, 2014 11:16 pm

bobolin4o написаCOLONОт прочетеното по-горе ми става ясно, че имам не глупав събеседник, а обратното. Че и с нотки на поетично изразяване на мислите.
Хубаво, този форум не ти харесва... преди много време си писал тук от "глупост"... разбрал си си грешката... А защо продължаваш да пишеш?
Че на всичкото отгоре реклама правиш на фирмата си, а което е по-гадното - антиреклама на съседната. Това ако не е наглост, здраве му кажи! Веднага искам да уточня, не не познавам хората с малката "ламаринена" постройка дето е до вашия голям и хубав, и нов сервиз. Просто ме подразни и това е... Щом сте си в правото и те използват вашето име, смятам че има закон, съд и т.н. Не смятам, че е нужно да занимаваш нас с тези ви проблеми.
Не се чувствай длъжен да отговаряш, няма смисъл... А който наистина се интересува да започне работа при вас, или пък да ви ползва услугите, вече има на разположение нужната информация.
Поздрави!

:D Само този, който разбира от "наглост", ползува и разбира този термин. :D Би следвало да си съгласен с този факт, нали?
Понеже съм глупав, разбирам професионално от "глупост" и глупости! Софтуерът ми ги засича понякога и "ги чете" внимателно, даже дава разпечатка- фиш!! :D
Имам висок чин и звание в тази наука, докато някои новобранци, даже не подозират, че са такива.:D
Въобразяваш си, че в този форум, рекламирам фирмата си, което разбира се не е много умно. :D
Как мога да рекламирам фирмата си, във форум с толкова малко посещения? Това наПраво си е загуба на време, ако не съм тук по друга причина, която ще разбереш ей сега.
Опитах се да достигна чрез търсачката, до твоя сервиз /в който работиш/ , но явно сервиза ти много добре скрит или по-точно е неизвестен.
Така както се развива разговора, не предполага никакви възможности, някой от тук, да започне работа при нас. Този народ се слави не толкова с ДОБРИ работници, колкото с ВЕЛИКИ учители и наставници, някои от които даже са "радразнени". :D
Пишеш:
"Просто ме подразни и това е...".... :D
Не ми приписвай реплики, които не съм писал и които не мисля, а именно:
"Хубаво, този форум не ти харесва... преди много време си писал тук от "глупост"... разбрал си си грешката... А защо продължаваш да пишеш?"
Форума "Колеги" ми харЕсва, допада ми, но е слабичък, малко посещаван.
Виж брояча и статистиките, за да разбереш че съм прав. Подобен форум би имал огромен потенциал, ако този народ, не беше народ на раздразнени учители и наставници. :D
Пишеш: "Не смятам, че е нужно да занимаваш нас с тези ви проблеми."
Защо мислиш, че имам "проблеми", които бих дискутирал тук?
Проблеми имат хората, които често не различават нашия сервиз от чуждия, а там понякога, им крадат катализаторите. Един пострадал , беше пусНал жалба до Комисията за защита на потребителите и после се оказа, че е жертва, но не на нашия сервиз. :D
За малко, поради неинформираност, щяхме да пострадаме, от неинформиран клиент!
Прочети постовете и виж, какво ме запита, а аз учтиво отговорих.
Отговарям най- учтиво и сега.
Разбира се, има неща, които и на мен не ми харесват, но никой не ме пита за това.
Даже не са ме питали, дали искам да живея между хората от този народ, който за 1300 години, все още не е изградил канализация в големите си градове.
Всеки сърба попарата от глупост, което в пълна сила важи и за мен. :D
Специално заради ТЕБ влязох тук, за да изчета внимателно и с усмивка, "колегиалните" напъствия и съждения.
Ако знаех къде е сервиза ти, бих пуснал заявление за работа при теб, защото имам свободен капацитет за работа.
Няма да ти искам заплата, защото съм глупав и като такъв, съм готов да плащам на тези, които търпят глупостта и глупостите ми.
Така е и в моята фирма.
Моите хора ме търпят, поради което получават заплати, защото заработвам повече от колкото мога да похарча.
И аз търпя всички останали! Търпя творчески и с тъРпение. :D
В живота, в софтуера, електроинсталациите на колите, търпението е компромисно, взаимност, както и в глупостта, която аз обаче , притежавам в огромно и неизчерпаемо количество. :D
Ще се радвам, ако мога да бъда твой ученник, защото вероятно, датчика за оборотите на коляновия ми вал не е уред!!
Често, "сигналът" ми е извън всякакви граници и не може да бъде разчетеН от диагностичните уреди, което ме води тук, в този форум, пълен с хиляди "колеги". Най вероятно, някой от кабелите ми, дава на маса и ми шунитира софтуера! :D
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... apsed&sb=9
-------------------------------------------
:D Усещаш ли, че за 60 годишен неграмотен и глуповат старец, се справям добре, даже съм повратлив? :D :D :D
Вземи ме за ученик, защото действително софтуерните проблеми не ги разбирам практически!
Поздрави! :D

0001
МненияCOLON 13

Мнение от 0001 » Нед Фев 23, 2014 11:43 pm

arabiata написаCOLONbobolin4o,би ли познал от 3 пъти, защо на теолога Мулетаров постоянно му бягат работниците при тази голяма трудова стегнация в цяла България? :lol:

:D arabiata!
Някои от монтьрИте при нас, имат 15-16 годишен стаж в сервиза в Павлово. Други са с по малко, но общо взето, състава ни е постоянен. Няколко монтьора заминаха за Англия, но се върнаха отново в Павлово.
Други опитаха в Кипър, но и те се върнаха обратно.....при нас.
Та такива ми ти работи!
Ако не знаеш, с "теолозите" и поовете, се гъбаркам постоянно и неПрестанно... :D
Не ползувай термини, които не разбираш:
http://www.youtube.com/watch?v=5PgkBT02AIM
http://vbox7.com/play:5651e40800
Можеш ли да пееш и да се гъбаркаш с поПове, чернодрешковци и теолози така, както го правя ? :D :D :D
Няма да оБиждаш на "теолог", защото веднага става ясно, че софтуерът ти не подозира, не чете правилно, смисъла на инФормацията на думата! :D
Имаш информационен "бъг", а вероятно , имаш и центрофуга!
За второто те поздравявам отново!
Поздрави! :D

arabiata
КОЛЕГА
МненияCOLON 108
Регистриран наCOLON Сря Апр 16, 2008 1:35 pm
МестоположениеCOLON София,Люлин 1

Мнение от arabiata » Пон Фев 24, 2014 1:32 am

Мислех да не пиша повече в тази тема,но ме предизвикваш.Центрофуга одавна съм купил,пчеличките ми дават достатъчно мед за разлика от твоите!!!!Защо ли бягат твоите????Злобееш заради клиателата на бившия ти съдружник....по добри са от теб,имат клиенти.С твоето елементарно злорадство и на 100год,да станеш все същия ще си.Заяжаш се с боболинчо.Ако си решил да стигнеш неговото ниво,ще са ти нужни поне още 50години.
Преди години съм слушал твоите теории за триадата.Не си падам по локумджиите със самочувствие без покритие.
Бъди здрав.
Последна промяна 1 на arabiata, променена общо 0 пъти

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1659
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Пон Фев 24, 2014 8:30 am

1. Не приписвам нищо на никого, само цитирам.
0001 написаCOLON...Преди много години, съм писал в този сайт, защото съм бил глупав, защото съм си мислил, че от тук ще дойде способен монтьор, коетоочакване, си е най чиста проба- глупост!...
2. А това определено е реклама:
"Ама това са дрън дрън!
Имаме около 40 монтьора, някои вече са с 15-20 години стаж.
Ето ви поредния перфектен сервиз, в който има 6-7 монтьора, които в скоро време ще трябва да се удвоят, защото ще започваме още едно сервизно тяло.
https://www.google.bg/search?q=%D0%B0%D ... 989%3B1052
Потвърждавам..."

3. Линкът към "dir.bg" няма нищо общо с моята особа. Позволявам си да давам мнение за някой проблем изключително и само в един български форум, а именно в този. Както и в няколко чуждоезични...

4. Не бих изтърпял "глупостта" и "глупостите " на никого, ако ще и да си плаща за това... Та затова нямам и ученици. Не че не е имало и няма желаещи...

Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1659
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Пон Фев 24, 2014 9:10 am

Така, извинявам се за неграмотността си, но чак сега разбрах с кого разговарям...
Господин Мулетаров, надявам се разбирате каква е целта и смисълът на този форум.
А именно обмяна на опит, и взаимопомощ между колеги. (Между другото повечето от нас вече рядко го посещават, за сметка на директното общуване с техническото средство наречено "телефон", а вече и нерядко "очи в очи")
Във вашите постове обаче, аз виждам само желание за наемане на работници във вашата фирма, както и линкове към вашия сайт...
От тук нататък ви моля да си спестите думите, ако не се вместват в смисъла на обособените раздели на форума...

Пак казвам - от повече дискусии не виждам смисъл, дали сте си координатите, който се интересува от вашите оферти ще се свърже с вас.

Тази конкретна тема смятам за изчерпана и поради тази причина я заключвам.
С уважение!
TuningMaster Изображение
0887 704 900

BUTTON_TOPIC_LOCKED