Равносметка

Всичко което не влиза в другите теми.
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Равносметка

Мнение от hristo »

След като свърши годината всеки поглежда назад,за да разбере дали тя е била добра и какво е постигнал.Чета различните теми във форума и се чудя дали някой има полза от всичко това.На кого помогнах? На никой.Кой ми помогна? Пак - никой.За мое голямо съжаление констатирам,че форума въобще не е това, което трябваше да бъде.Всеки се е затворил в своята мидена черупка, поглежда с едно око и чака нещичко на готово да падне,да го дръпне на страни и самодоволно да чака следващия удобен случай.
Проблемите не се решават,темите се закриват без никой да разбере как и защо.Най често се стига до:"обади ми се по телефона","ще си пишем на ай-си-кю-то","изпрати лично съобщение" и т. н.
Мисля,че и хората които се опитват да правят някакви тънки далаверки с неща които не са техни също нямат място тук.
Май се поувлякох с тъмните краски.Признавам, че имаше и искрици тук-там,темата "газови инжекциони" ,"ESI" и др.
Колеги,нека се опитаме да бъдем по толерантни,да загърбим печалбарството и тогава със сигурност ще имаме полза един от друг.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от mitko »

С две ръце за !
Публикувай отговор