Хайде да споделим нещо смшно!

Всичко което не влиза в другите теми.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от rockton »

rudoni написа:По коментара за Форд един въпрос: кой умира внезапно?????Еееееееееее?
-Форд и коза....мрът отведнъж :lol:
а.... Форд и циганин зимата не работят............. :lol:
Американцитe си имат много вицове за Форд но тоя ми харесва най много..-Какво означава Форд
Ами първите букви от Found On Road Dead.....-Намерен На Пътя УМРЯЛ :mrgreen: :mrgreen:
Последно промяна от rockton на Сря Яну 01, 2014 11:26 am, променено общо 1 път.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от ipivan »

Един случай от днес:
Идва едно хлапе на около 20 г. в сервиза и пита "Имате ли капачка за зарядното на газовата която не ви трябва?"
Колегата му отговори-Имаме капачки за продаване,струва 1 лев.
Клиента каза "добре",и отиде да рови в колата(някакво Пунто)
След около 5 мин. се върна и каза че има 80 ст.Може ли да му дадем капачката на тази цена?
Един друг клиент който беше свидетел додаде 20 ст. и хлапето си получи капачката.
Не зная дали да плача или да се смея!? :roll:
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от Markony »

Май не е смешно. :roll:
sinigera
КОЛЕГА
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Май 14, 2011 7:56 am
Местоположение: Трявна

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от sinigera »

Нее за смях,хлапето гое направило или от немотия или от тарикътлък,това са цели 20 стотинки
KESS-5.017 EU and KTAG-7.020 EU ready for sale(FULL UNLIMITED)-0898484308
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от venelek »

sinigera написа: или от немотия или
Айде де-немотия.А имат по 5лв за цигари всеки ден и да мятат водките в кръчмите.
Забелязвам една тенденция в последно време,всеки гледа да изклати другия, а не да му оцени труда по достойнство.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от NASKO12234 »

ipivan написа:Един случай от днес:
Идва едно хлапе на около 20 г. в сервиза и пита "Имате ли капачка за зарядното на газовата която не ви трябва?"
Колегата му отговори-Имаме капачки за продаване,струва 1 лев.
Клиента каза "добре",и отиде да рови в колата(някакво Пунто)
След около 5 мин. се върна и каза че има 80 ст.Може ли да му дадем капачката на тази цена?
Един друг клиент който беше свидетел додаде 20 ст. и хлапето си получи капачката.
Не зная дали да плача или да се смея!? :roll:
За мен не е смешно, той направо се подиграва, какво значи да не ви трябва - ми даите му една кола която не ви трябва. Сигурен съм че за колегата не е проблема в 20ст. или 1лв. Преди 8-10 години идва в сервиза клиент със Сааб, новозакупен от автокъща и лек удар в заден ляв калник. Разбираме се за цена, клиента изрично беше попитан желае ли пастиране, защото ще има разлика между старата и новата боя - той отказва. Калника беше боядисан от бояджията, наистина добре. Идва клиента и казва - не ми харесва. Питам го - защо не му харесва. Отговора му е че боята седяла много водниста (колата беше черен металик, от годините вече матирал) или иначе казано калника е по лъскав от другата боя. Обеснявам му че ако я пастираме ще стане цялата кола като калника водниста, а той в крайна сметка ме пита няма ли да му направя отстъпка от цената :shock: . И аз тогава се чудех да се смея или да плача, казах му да изчака един момент ще му направя отстъпка и то голяма. Влизам в сервиза взимам Чука за отстъпки отивам при колата и образа ми вика - чакай какво правиш. Казвам му ще ти я направя във вида в който ни я докара и си тръгваш без да плащаш нищо. След още малко разправий, но вече не за цената а за да не му я правя в първоначално състояние, той си плати.
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от gt40 »

Изображение
Е тва си е без коментар.
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от ipivan »

Цитат от един друг форум:
"Ако имах 20лв да я закарам на диагностика бих се справил и сам без да задавам излишни въпроси тук,но все пак Благодаря за отговора "
Това е от Опел форума!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от ogromnii »

очаква се предстоящите избори да бъдат спечелени от новата Коалиция за Устойчиво Развитие - абривиатурата е неустоима :mrgreen:
Tqnata83
КОЛЕГА
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Юли 30, 2010 7:35 pm

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от Tqnata83 »

gt40 написа:Изображение
Е тва си е без коментар.
Обезопасен е с триъгълник :lol:
donkole1
КОЛЕГА
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 2:02 pm
Местоположение: Варна

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от donkole1 »

идва един Ром и вика аве брат имам каза един бус.Аве карам карам и светва една лампа и кът светни и каза защитата гаси мотра и после чакам чакам паля и пак газ.Да додиш да стъркаш грешката че много лошо згасна на пътя.Викам а квай тас лампа бе.е една червена вика с лейка нарисувана.хахаххахах викам то таз защита дет са включва много скъпо са гаси. :lol:
след половин час идва пак брат аз го дърпах до тука да гасиш лампата а.
излизам аз аве брат викам как да я гася тас лампа викам той мотора стегнал.
а как стегнал ве
давам му един клуч викам я завърти тука.Е не ще вика, ам неще я .Е ко праим ся викам в най добрия случай сменяме вал и лагери и няма да се включва вече защитата.И другия циганин вика аве той тъй тъй каза беше за смяна сменяи и да ходим :lol:
При мен идват мн роми и толкова бисери се чуват а клко трудно разбирам какво искат да кажат не е истина
пример:аве туй дет шаидисва свещите
Аве аспуха ойрумму или аз немога да ги напиша
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от svirepia »

И ето един виц последно за тази година, че да се посмеем :lol: :lol: :lol:

Седи си един КАМАЗ и се чеше по кардана, минава един ЗИЛ и го пита:
- Как си , какво правиш и що се чешеш така ???
А той:
- Мани снощи бях с една лада и май съм хванал полски фиатчета !!! :P :P :P
gergesevlievo
КОЛЕГА
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 11:39 am
Местоположение: Севлиево

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от gergesevlievo »

Чужденец барабанист се нанася в блок в Люлин и вечерта почва яко тупане. Съседът под него не издържал и се качил и му казал да спре, а чужденецът: "Сори, тудей репетишън - тумороу концерт!" Нашият казал "ОК".

На следващата вечер същото и на третата нашият побеснял, качил се, звъннал на вратата, свалил гащите и почнал да лъска бастуна. Чужденецът отваря и изпада направо в шок, а нашият му изсъскал: "Тудей репетишън - тумороу ще ти еба майката!"
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от bobolin4o »

Ето какво искаха от мен вчера да направя евентуално...

Изображение
TuningMaster Изображение
0887 704 900
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Хайде да споделим нещо смшно!

Мнение от oem »

Е направи му чип за коня па ти. Що си го задраскал? :lol:
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
Публикувай отговор