Може ли на един лаптоп?

Всичко което не влиза в другите теми.
Kosaca
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 4:24 pm
Местоположение: Italy,Villarica

Може ли на един лаптоп?

Мнение от Kosaca »

Здравейте Колеги надявам се да няма много караници темата дет се вика е изчерпана ама въпросите по нея са много и различни така че не може да се изчерпа.Да дадете мнение защото аз сега тепърва само се каня да купувам нещо за диагностика на ел.блокове.Добре е да се започне с комплексна апаратура за да се науча на А и Б както се казва обаче ако си взема е тая машина http://www.kvantservice.com/Laptopi_det ... d_T42.html защото прочетох че тя е подходяща за VCDS за STAR DIAGNOSIS искам да кажа накратко за диагностика на една марка като изключа че с ваг кома може и FIAT\LANCIA\ALFA та това за малко по-късен период и дали на този лаптоп мога да работя с всички диагностики от този тип или ще ми е нужен отделен за всяка една и дали този лаптоп вобще е удачен вариант или някой по-нов но мисля че трябва да е само с XP с по-нова система няма да стане и другото което е защото имам много книги и пдф-чета и мой документи си и програми за ремонт както всеки от нас дали тези документи може да са на харда на лаптопа с който ще правя диагностика или не?
тел. 003593209333963

Skype- lada_japan,rusia
Kosaca
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 4:24 pm
Местоположение: Italy,Villarica

Re: Може ли на един лаптоп?

Мнение от Kosaca »

Никой ли не иска да ми каже дали мога да използвам апаратура само за немски автомобили на един лаптоп или трябва да всяка отделен лаптоп.Защо не ме посъветвате вие използвате ли ттози вид диагностициране само за една марка и какъв лаптоп има най-широк обхват тоест може да подържа най-много програми.
тел. 003593209333963

Skype- lada_japan,rusia
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Може ли на един лаптоп?

Мнение от ivanovbg »

Като ще се учиш,вземи си КТС-хем е на български,хем поддържа много повече автомобили.Иначе почти всички които се инсталират през уиндоса може да се ползват на един лаптоп.Понякога се случва и да си объркат драйверите :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор