Фалшиви полицаи дебнат по околностите на магистрала тракия.

Всичко което не влиза в другите теми.
koko
КОЛЕГА
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 4:56 pm
Местоположение: гр. София, кв. Банишора
Обратна връзка:

Фалшиви полицаи дебнат по околностите на магистрала тракия.

Мнение от koko »

Фалшиви полицаи дебнат по околностите на магистрала тракия.

Снощи около 22 часа се пребирах от гр. Костенец към София и точно преди да се кача на магистралата изпреварих цивилен автомобил, след което последа полицейска сирена и присветкване на къси и дълги светлини от същия.
В първият момент реших че са полицяи и отбих от пътя и спрях.
Слезна един господин който беше цивилен но ми се представи за лейтенант едикойси, каза ми че карам с превишена скорост и изпреварвам неправилно.
Аз поисках да ми представи документ за цамоличност, да ми покаже каде е този радар с който ме е засекъл и т.н.
Той отиде до колата си, върна се при мен и пак ми каза "Аз съм лейтенант едикоиси", каза че този път ми прощава за нарушението и да съм си тръгвал преди да размисли след което се качи в колата си и тръгна, качи се на магистралата в посока софия и аз го настигнах.
Обадих се на 166 от колата ми и им обясних каква е ситуацията, дадох описание на цивилния автомобил.
След около 10-тина километра срещнахме патрулка която подгони описаният автомобил РЕНО 11, бежаво, 5 врати, рег. номер С0013 или 16 вече не помна точната цифра.

Те отбиха и аз спрях до тях за да кажа че наистина е бил той, при което господина представил се за полицай беше употребил алкохол, сложиха му белезници и го прибраха в патрулката.
Тогава аз си тръгнах защото беше вече доста късно а бях карал 400км и едвам гледах.

Искам да кажа евала на органите на реда които така бързо реагираха, неочаквах че въпросният човек ще бъде спрян.

Хора когато ви спират, спирайте само на осветени места, изисквайте докумнти за самоличност на господата.

Надявам се този повече да не се опита да прави подобно нещо.