Инфо за лицето PPL

Всичко което не влиза в другите теми.
cardiag
КОЛЕГА
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:29 pm
Обратна връзка:

Инфо за лицето PPL

Мнение от cardiag »

Става въпрос за лицето PPL Пламенчо Николов от Самоков .
След достатъчно услуги,пазарлъци и промоциики от моя страна направих грешката да му изпратя адаптери за диагностика без да ги плати предварително с уговорката до края на седмицата да си оправиме сметките но до днес стават точно 3 месеца. Този човек е изклЮчително некоректен !
При последвалите телефонни разговори , лъжи и обещания се стигна до извода че той няма намерение да си плати нещата .
Някой хора от този форум също му звъняха ( ако искат може да потвърдят ) и се установи че той е в Украйна сключва договори за да става глaвен диагностик по негови думи на някой марки да не ги споменавам . Той просто е пътувал и е бил в роаминг с beconnect карта човека (големият бизнесмен с предплатена карта) и затова не вдигал :)
След завръщането му от роаминга с предплатени карти имаше обещания за реванширане и т.н. които аз още не съм ги видял и усетил . Не си вдига гсм на номера които не познава . Знам това защото звънях от 15 различни номера в продължение на 2 месеца вече и обявеният телефон тук ( http://www.vimaxtuning.com/contact.html )като представител за някой видове услуги няма намерение да извършва такива.
В единият разговор с него разбрах ,че адаптера които съм му "подарил" го е изгорил защото просто господин главен бъдещ диагностик на България е пуснал да прави диагностика през лаптоп които се зарежда в момента и колата и тя се е зареждала и ужким адаптерът е бил заминал но в това аз се съмнявам много защото след моето предложение да си оправиме сметките и ще му го заменя с друг работещ той отново се крие като мишка!
Ако някой от вас има взимане даване с него искам да кажа ,че си правя всичкият този труд да пиша това и да си губя времето само защото такива хора трябва да се знаят!
С нищо не съм проувеличил или да съм прейначил истината!В момента не се сещам за всички негови лъжи и измислици от сорта на : да знам не съм те забравил просто нямах време утре ти ги пращам превода по пощенска банка ; бях извън града ходих да си купя мезонет за 90 000евра вместо Порше... ; в украйна съм не мога да говоря в роаминг съм ; утре ти ги пращам по еконт,спииди и т.н.
Такива кокошкарски истории господин глaвен диагностик на България за марките ..тииииит.. може да ги прави на гсмите с които се занимава и по добре да не пипа по колите особено BMW и да звъни 10000 пъти и да вика : Помощ гръмнах ECU на едно BMW какво да правя прати ми това , прати онова ...
Най - много от цялата работа ме дразни , че той се крие като мишка което ще му излезе на носа.
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Колега, за съжаление такива хора не са единици, а в някой моменти си мисля даже,че са болшенство. Хубаво е, че пишеш за това та и други колеги да се предпазят.
Не знам каво да те посъветвам,сигурен съм, че рано или късно този човк ще си плати,по един или друг начин.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
cardiag
КОЛЕГА
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:29 pm
Обратна връзка:

Мнение от cardiag »

hristo написа:Колега, за съжаление такива хора не са единици, а в някой моменти си мисля даже,че са болшенство. Хубаво е, че пишеш за това та и други колеги да се предпазят.
Не знам каво да те посъветвам,сигурен съм, че рано или късно този човк ще си плати,по един или друг начин.
Да такива хора трябва да се знаят :!:
Той е навързал още хора по този начин "колегиалния" но май повече няма да му се връзват :idea:
Публикувай отговор