Питане относно ултразвукова вана

Всичко което не влиза в другите теми.
joro
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Апр 28, 2007 5:22 pm
Местоположение: Пловдив

Питане относно ултразвукова вана

Мнение от joro »

Здравейте, въпроса ми е към колегите които разполагат с такава. Наясно съм за какво се използва и какви резултати да очаквам. Ако може да споделите използвате ли я често, тоест дали си заслужава инвестицията. :)
arabiata
КОЛЕГА
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 1:35 pm
Местоположение: София,Люлин 1

Re: Питане относно ултразвукова вана

Мнение от arabiata »

Аз я използвам много често, но как да кажа при теб дали ще е рентабилна, при условие че не зная с каква точно дейност се занимаваш.Ако ремонтираш ходова част и спирачна система.....направо ще ти е излишна.При горивната система е нужна.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Питане относно ултразвукова вана

Мнение от rockton »

Аз лично я ползвам доста често ,имам я от 8 години, ако очакваш за година да избиеш инвестицията по закупуването няма да се получи.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
joro
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Апр 28, 2007 5:22 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Питане относно ултразвукова вана

Мнение от joro »

Благодаря. Просто ми омръзна като сваля някои дюзи да ги возя 5-6 км до колеги и обратно. По-ме е страх ваната да не събира прах някъде по масите. И реших да питам, ей тъй за кураж. :D А, при някои от дизеловите клапани и датчици има ли ефект?
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Питане относно ултразвукова вана

Мнение от ivanovbg »

Само вана не е достатъчно. Трябва да имаш и щракалка да ги щрака докато са във ваната и да си направиш една бензинова помпа и една рейка, та след почистването да ги тестваш как са се почистили. Иначе само с вана ... ще събира прах.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
joro
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Апр 28, 2007 5:22 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Питане относно ултразвукова вана

Мнение от joro »

В бюджета "щракалката" съм я предвидил, а също така и ваничка която да побира бутала или нещо от сорта... Само ми е интересно при дизелите дали има нужда от почистване или там си има механично износване.
Публикувай отговор