България отново на две(три) морета!

Всичко което не влиза в другите теми.
Заключено
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

България отново на две(три) морета!

Мнение от rudoni »

След Балканската война Бяло море е отново "наше"! От Александруполи до Солун Бяло море е "превзето" от хиляди българи! Такова хубаво нещо да го подариш ей така! А си откраднахме цяла държава от Византийците ! Тъжно! :(
С нами Бог!

0886 224486
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: България отново на две(три) морета!

Мнение от bobolin4o »

rudoni написа:След Балканската война Бяло море е отново "наше"! От Александруполи до Солун Бяло море е "превзето" от хиляди българи! Такова хубаво нещо да го подариш ей така! А си откраднахме цяла държава от Византийците ! Тъжно! :(
И какво предлагаш да се направи, Втора Балканска война, че да си я върнем тая земя ли? А как смяташ ще реагират "Византийците", ако попаднат под управлението на нашите велики управници. Ми те за най-малкото вдигат нечувани стачки, не са като нас дебили... Според мен има един начин да стане тая работа безболезнено... оправяме си държавицата, те сами ще поискат да са българи!

Сега сериозно - както сам знаеш, сайтът е с определена ориентация и лично аз смятам, че подобни националистични изказвания са най-малкото неуместни. Мисля да ти я заключа тая тема, ако нямаш нищо против.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Заключено