ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Всичко което не влиза в другите теми.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от rudoni »

Колегата Митко Кирчев с ник GT40 има нужда от СПЕШНА колегиална помощ!!!! Миналата вечер му се запалва сервиза и изгаря напълно с цялото оборудване и личният му автомобил!! Нека проявим колегиалност и всеки с каквото може да му помогне- с някакво лаптопче което не използва отдавна ,с някоя диагностика ,някой софт , абе знаете от какво има нужда един сервиз! Колкото сме повече ,толкова по добре за него! Аз започвам с един "кабел" закупен от САЩ ELM и програми към него и една Виза 1.83 подарена ми от Тодор Николов от Сливен !Да проявим разбиране и колегиалност!
С нами Бог!

0886 224486
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от rudoni »

На тлф 0896825303 може да го попитате от какво има нужда!!А сигурно има!Знам как се чувства човек когато колата му гори на ппътя и го подминават! Нека бъдем човеци! Претендираме за колеги!?Сега е момента да се докажем!
С нами Бог!

0886 224486
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от gt40 »

Здравейте.
Трудно ми е да пиша след случилото се. Да видиш как огъня поглъща всичко от целия ти трудов живот е нещо, което не може да се опише и не пожелавам на никого да изпита. Уреди, апаратури, инструменти, приспособления, личния ми автомобил, халето...

Работих навън, защото моята кола чакаше ред разглобена. Добре че не пострада клиентска.
Само семейството и приятелите ме крепят да не полудея.
Благодаря на колегата, направил темата и на другите предложили помощ. По негова молба давам адрес на офис на Еконт в София ж.к. Емил Марков за Димитър Кирчев 0896825303.
Всякаква помощ ще ми е от полза, за което благодаря предварително.

https://www.dropbox.com/s/rxinnrbkxeg6b ... 1.jpg?dl=0
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от venelek »

Колега,искренно съжалявам за това което ти се е случило.
Предлагам да дадеш някаква банкова сметка.Аз например нямам нищо излишно,но някой можем да помогнем с финикийски знаци :D .
Ти ще си вземеш сам,това което ти е най необходимо.
Последно промяна от venelek на Пет Юни 05, 2015 10:49 am, променено общо 1 път.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от rudoni »

Браво! Ето че се започна! Само така момчета!
С нами Бог!

0886 224486
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от gt40 »

Здравейте.
Относно сметка, нямам лична. Смятам, че с Еконта може също да стане, още повече, че ще пише на кого да съм благодарен.
Поздрави.
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от venelek »

gt40 написа:Здравейте.
Относно сметка, нямам лична. Смятам, че с Еконта може също да стане, още повече, че ще пише на кого да съм благодарен.
Поздрави.
Три имена,адрес,тел.номер?
А относно благодарностите:
Мисля, че който иска да помогне не е заради публичната изява ,а тласкан от чувства на състрадание,съпричастност и мн.други подобни.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от gt40 »

Здравейте.
Варианта е със сметката на сина ми, че лична нямам:
(IBAN) : BG09UBBS80021079136930
на името: Иван Димитров Кирчев.
Сметката е в банка : ОББ

През офис на Еконт: гр. София до офис в ж.к. Емил Марков за Димитър Иванов Кирчев , тел 0896825303
Поздрави.
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от gt40 »

Благодарение на подкрепата възтановяването на сервиза върви напред. Почнах да мисля за възтановяване на апаратурите.
Търся стробоскоп, той на по-новите няма за къде да се ползва, ама дори личната ми( на сина де ) е с делко, вчера го свалях и сега няма как да го настроя. Така че ако на някой му се намира нещо що годе работещо, да пише.
Поздрави
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: ДА ПОМОГНЕМ КОЛЕГИ !

Мнение от rudoni »

Лошо, аз изгорях на пътя и знам какво е чувството да си безпомощен! За секунди се замислих и се обадих на приятел колега -Синигера,Арабията,Иванов_бг и много ми помогнаха , както и досега когато имам нужда! Дайте да помогнем на Митака! Той е един от нас!
С нами Бог!

0886 224486
Публикувай отговор