Обединяване на поръчка от Китай

Всичко което не влиза в другите теми.
carhelp
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Дек 30, 2015 1:59 pm

Обединяване на поръчка от Китай

Мнение от carhelp »

Мисля тия дни да си поръчам една машинка от Китай. Има ли някой интерес да си поръча нещо да си разделим доставката. Доставката е с DHL после митница 3-4 дни. Ако някой иска нещо да каже. Аз ще вземе едно такова VXDIAG VCX NANO GM/Opel. Има същите за мазда и форд за VW тойота. Желаещите да пишат може и на лична.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Обединяване на поръчка от Китай

Мнение от ivanovbg »

има ги и с безплатна доставка http://ru.aliexpress.com/item/High-Qual ... eb201560_8
Не съм сигурен дали си струва. Знаеш ли някой да го ползва?
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
carhelp
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Дек 30, 2015 1:59 pm

Re: Обединяване на поръчка от Китай

Мнение от carhelp »

Точно това не, но знам как се ползва теч 2/ който струва 1300лв. В България. В описанието пише че бачка с tech2win, tis2web -това значи с офлайн версията globaltis, tis2000. Значи че опел го разбиваш с това тотал. Или ще е боклук обаче ако работи за тая цена е хит в момента. Същоти е и с ваг групата. Това за ваг работи с ODIS. Има и за мазда и форд като замества VCM 2, който също струва майка си и баща си. За тойота бачка със тис тойота. Мисля да поръчам за тест. Тия ги познавам и друг път съм поръчвал от тях и всичко им е задоволително качество, освен това имам договор с DHL, да ми правят митница и за 3 дена всичко е тука.
carhelp
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Дек 30, 2015 1:59 pm

Re: Обединяване на поръчка от Китай

Мнение от carhelp »

Отказах се. След разговор с китайците установих, че работи само онлайн /тоест трябва да имаш онлайн акаунт за да можеш да кодираш блокове/. Цената на акаунта /оригинал/ е 3000$ на година.
jachar
КОЛЕГА
Мнения: 51
Регистриран на: Сря Май 20, 2015 7:02 am
Местоположение: БОБОВ ДОЛ

Re: Обединяване на поръчка от Китай

Мнение от jachar »

carhelp написа:Точно това не, но знам как се ползва теч 2/ който струва 1300лв. В България. В описанието пише че бачка с tech2win, tis2web -това значи с офлайн версията globaltis, tis2000. Значи че опел го разбиваш с това тотал. Или ще е боклук обаче ако работи за тая цена е хит в момента. Същоти е и с ваг групата. Това за ваг работи с ODIS. Има и за мазда и форд като замества VCM 2, който също струва майка си и баща си. За тойота бачка със тис тойота. Мисля да поръчам за тест. Тия ги познавам и друг път съм поръчвал от тях и всичко им е задоволително качество, освен това имам договор с DHL, да ми правят митница и за 3 дена всичко е тука.
много си далече от истината.ше ти обясна,ама дали ще схванеш. tech2win- tis2web нищо общо с globaltis-tis2000 :D :D :D :D :D :D

globaltis-tis2000 офлайн ама апаратен ключ :?: :?: :?: :?: :?:
Публикувай отговор