Ремонт и настройка на дюзи

Всичко което не влиза в другите теми.
stasi
КОЛЕГА
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 04, 2016 1:48 pm
Местоположение: Златица

Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от stasi »

Колеги споделете , къде мога да изпращам дюзи за ремонт когато ми се наложи , да разчитам на професионално и коректно отношение без леко мошеничество в смисъл да кажат сменихме клапанчето струва ви 150лв , а в действителност да е сменено само тефлоновото уплътнение. Ако може да ми дадете адрес на сервизи от които сте доволни. Благодаря предварително
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от bobolin4o »

"АВЕЛ" - Пловдив.
Другото... ако е единичен случай за твоята кола те разбирам че не искаш да те мамят, но за клиент... за мен е важно дюзите да са ок след ремонта (ако ще тефлончета на цената на клапанчета) и да го не виждам (клиента) известно време по този въпрос.
Тая работа със сервизите за дюзи е като всичко останало в тая държава... в началото си дават зор да си направят име, а после да го окензат...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
stasi
КОЛЕГА
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 04, 2016 1:48 pm
Местоположение: Златица

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от stasi »

Благодаря Бобо, също така на колегата Todio който ме насочи към същия сервиз. Следващата дюза ще пратя в АВЕЛ , вчера изпратих една в София Дизел Център кв. Драгалевци чух добри отзиви и за тях :D
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от rudoni »

Пробвай и в "Шишков дизел" Хасково. Много коректни ,а за колеги правят и отстъпка!
С нами Бог!

0886 224486
stasi
КОЛЕГА
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 04, 2016 1:48 pm
Местоположение: Златица

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от stasi »

Така ето какво се случи. Изпратих дюзата след което ми се обадиха от София Дизел Център за да ме уведомят че се налага подмяна на разпръсквача и на клапанчето ще ми струва 360лв. , предложиха ми също така тяхна дюза която не е разглобявана и нищо не е подменено но е минала стенд и била перфектна за цената 180лв. Говорих със собственика на колата естествено избра другата дюза. След монтажа на студена кола всичко е добре но след като загря измерена обратна нафта отново в повече спрямо другите дюзи на корекция също. :lol: голям майтап разменихме си дюзи втора ръка и платих 180лв + куриерски услуги . Сега се питам какво се случва с дюзата която оставих , може би ще я купи някой друг на който ще бъде казано че е минала стенд и е в добро състояние. :D
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от ivanovbg »

Ми що не си купи направо дюза втора ръка? За 150 лв са отлични.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
stasi
КОЛЕГА
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 04, 2016 1:48 pm
Местоположение: Златица

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от stasi »

Защото при нас няма морги и трябва да се вдигна и да обикалям или в София или към Пловдив да си загубя деня и накрая ако дюзата не е добре да повторя действието. Колко прав е Боян с това което писа за сервизите , името , държавата и така на татък . Имам един приятел и колега на който зададох въпроса къде изпраща дюзи за ремонт , отговорът беше че оставя клиента да си търси сервиз за ремонт на дюзи или втора ръка, каквото му донесе това качва , може би е прав
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от Todio »

Патил съм от работата на Супер Дизел Център София и затова сега работя или с АВЕЛ или пращам в Истанбул. Дори дюзи купени в Германия за около 100 евро не карат. Последните 6 дюзи, които купих по 99 евро изкараха не повече от 30000км. В момента БОШ предлага рециклирана дюза с 1 година гаранция за около 450лв + депозит, който по някога връщат.
stasi
КОЛЕГА
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 04, 2016 1:48 pm
Местоположение: Златица

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от stasi »

Развитие с добър край :D върнах дюзата и ми изпратиха друга ревизирана ,транспортни разходи за тяхна сметка. Корекцията е добре обратна нафта също , всички колби с еднакво количество така бих казал че ми харесва да се работи
donkole1
КОЛЕГА
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 2:02 pm
Местоположение: Варна

Re: Ремонт и настройка на дюзи

Мнение от donkole1 »

Мотор консулт Варна.Пращаш и Боян е прав,важен е крайния резултат.(да не видиш клиента за същия проблем скоро)Много техника големи технологии,знаят какво правят.Какво правят какво се казва,че е свършено явно зависи от настроението на майстора :D
Публикувай отговор