Дюзи за LPG - впечетления

- Пропан-бутан<br>
- Метан
pzhelev
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 3:40 pm

Дюзи за LPG - впечетления

Мнение от pzhelev »

Нека които, има впечетления сподели относно предлаганите на нашия пазар дюзи Valtek ,Horizon, Matrix и др. относно бързодействие и надежност.Смата п да си поставя LPG и се чудя дали има смисъл да инвестирам с скъпи дюзи кагато "MATRIX"- 260лв или и някой по евтини ще свършат работа авт. е BMW 318e46
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Дюзи за LPG - впечетления

Мнение от ivanovbg »

Дали да си купя москвич или да инвестирам в БМВ?Ще си сменям КИА-та че не ми отива на телефона НОКИА (НО КИА)
И двете ще ми откарат до село така че дайте и на мен съвет :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Правото на избор и свободна воля ни е дадено от господ.Не го пропилявай напразно!
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ivboje
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 9:23 am

Re: Дюзи за LPG - впечетления

Мнение от ivboje »

ivanovbg, не иронизирай така човека! По-правилно е да му кажем, че зависи от двигателя му какви дюзи да избере. Бързичките Матрикс са за "фулгруп", а повечето коли си вървят перфектно с Валтек, които са и по-непретенциозни към нашата "чиста" газ.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Дюзи за LPG - впечетления

Мнение от ivanovbg »

ivboje,не си прав.При така зададения въпрос може да получи такъв отговор.
Най много мразя като ми дойде и почне да ми дава акъл.Еми тогава що щеш при мене-направи си го.Нека колегата който му слага газовата да реши кои ще са най добре за неговия мотор.
Ако беше попитал-колата ми е такава,с такъв и такъв двигател и т.н.,можеше и да получи адекватен отговор.
Какво би направил ако ти дойде някой и ти каже,че си му сложил скапани дюзи защото от едикойси форум са му казали че другите са били по хубави?Все едно да си купиш 40 инчова плазма, да я гледаш на стайна антена и да се разсърдиш на продавача че ти е продал скапан телевизор сони ,а панасоника е по добър :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
noize
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 12:19 pm
Обратна връзка:

Re: Дюзи за LPG - впечетления

Мнение от noize »

Horizon-a са сравнително евтини, обаче като качество отстъпват на valtek.
www.nofire.free.bg - Форум за огнени изкуства
stelllski
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 2:50 pm

Re: Дюзи за LPG - впечетления

Мнение от stelllski »

Колега има смисъл естествено аз имам същото БМВ и му сложих ГИ на ланди ренцо дори пуснах тема за това по надолу разликата в дюзите е:от марките които спомена това са едни обикновени клапани ако мога така да се изразя а тук при ландито си има 4 отделни инжектора в обща рейка а съвет от моя страна за евтина рейка ти препоръчвам Валтек на другата ми кола съм с такава с 3 ома бубини и съм доволен а колата е капризна за газ но все пак успях да и направя страхотни настройки а и за издръжливост е супер валтека понеже му дават 90000км а аз имам над 100 вече и няма проблем само чистене от време на време и това е.А вероятно ще ти е интересно и за разхода как е при БМВ то ами градско околу 12 а извън града 9 или с други думи с 20 литра 180км градско и 220км изжънградско а ландито ми легна 1100 лева което е нормално като цена за ГИ
Публикувай отговор