Vivid workshop 9.2

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от rangel1 »

Ами просто не си го изтеглил от линковете дето съм пуснал или си забравил да затриеш въпросната папка създадена от ялови линкове :roll: При мен работи на четири компа от около два месеца без проблем :roll:
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от venelek »

rangel1 написа:Ами просто не си го изтеглил от линковете дето съм пуснал или си забравил да затриеш въпросната папка създадена от ялови линкове :roll: При мен работи на четири компа от около два месеца без проблем :roll:
Изтеглих я от торента който е дал колегата ивайлорадоев.
Мислех че той е качил твоите файлове на едно място за по удобно,но явно съм сгрешил.
Почвам да свалям отново
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от rangel1 »

Плашите се че са 25 парчета а се свалят само за половин час а докато намеря тоя линк ми отне две седмици и нещо да тегля боклуци и да ги хвърлям :lol: :lol: :lol: Но ентусиазма е без граници и не е ограничен :lol: :lol: :lol:
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от venelek »

С линковете на рангел1 програмата работи.Забелязах че в комфорт електроникс няма никакви схеми.При вас как е?
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
zonta12
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Окт 30, 2010 2:17 pm

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от zonta12 »

Здравейте Колеги ето ви нещо което аз сум качвал и работи на 100 % :

http://p2pbg.com/index.php?page=torrent ... 0&active=1
p.s. Ако някои има проблем със инсталацията и активирането да се свърже с мен на skype: zonta_12

Успех на всички !!!!
Cho4o
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 12:21 am

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от Cho4o »

oт 10 кладенеца вода,но успях да я подкарам .Като вляза в информация за лиценза и ми изписва 127 дни ,при вас така ли е ? Иначе 3 пъти генерирах site key & code .... И при мен в комфорт електроникс няма схеми
Autotronics Service
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от rangel1 »

Честито вече има и последна версия че даже при някой работи комфорта и готеното е че пак гука на български и лиценз 381дена :idea: От русите(тоя път са на ниво) Успех.
Kosaca
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 4:24 pm
Местоположение: Italy,Villarica

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от Kosaca »

Здравейте още не мога да се справя с тази програма къде да я търся новата версия в rutracker.org или някъде на друго място я намери.
Благодаря.
тел. 003593209333963

Skype- lada_japan,rusia
Cho4o
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 12:21 am

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от Cho4o »

и след по-малко от месец ,стига до съобщение за изтекъл лиценз и се затваря.Пробвах да я кракна наново,но не става.Идеи ?
Autotronics Service
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от renene »

Cho4o написа:и след по-малко от месец ,стига до съобщение за изтекъл лиценз и се затваря.Пробвах да я кракна наново,но не става.Идеи ?
Виртуална машина виндос 7 ,отваряш като админ и се радваш :lol: може да преинсталваш всеки ден :lol: за без пари е чудесно :idea:
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от rangel1 »

От ру тракер естествено но има доста тънкости с тоя вивид така че внимавайте и мислете :lol: Иначе всичко си работи перфектно повярвайте ми щом за 5минути му правя крак на български а нищо не разбирам от компютри :idea: Значи и най големия малоумник би го подкарал :roll:
qalite
КОЛЕГА
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Юни 08, 2009 6:38 am

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от qalite »

А,трябва ли да си преинсталирам компа,преди това,или ще стане със стария Уиндоус? :idea:
Kosaca
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 4:24 pm
Местоположение: Italy,Villarica

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от Kosaca »

За архива GetSideCode иска парола с тази rutracker.org не става ако знаете коя е моля споделете за да мога да го отворя.
Благодаря.И вобще има ли смисъл да опитвам и нека някой ако я е подкарал с ръководството на този Олег да сподели става ли или да свалям последната версия 10.2 докато ощe не е късно и там не е станала кашата.
Поздрави.
тел. 003593209333963

Skype- lada_japan,rusia
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от rangel1 »

qalite написа:А,трябва ли да си преинсталирам компа,преди това,или ще стане със стария Уиндоус? :idea:
Задължително преинсталираш за да забрави стари опити и после малко мъка около две седмици и си готов :oops:
Cho4o
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 12:21 am

Re: Vivid workshop 9.2

Мнение от Cho4o »

дай друг вариант без преинсталиране на ОС.
Преинсталирах програмата няколко пъти ,но пак стигам до съобщението за изтекъл период .
Autotronics Service
Публикувай отговор