Пежо Партнер

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Пежо Партнер

Мнение от Todio »

Здравейте, имам проблем с Пежо Партнер 1.9D - 2002г. Въпросната кола, най-вероятно има проблем с BSI модула, защото се губят доста захранвания - мигачи, зареждане, чистачки. Когато подадеш контакт на таблото светва само лампата на ръчната спирачка, след запалване и повишаване на оборотите до 2000 - 2500об. останалите лампи премигват и всичко си идва на мястото. Моля ако някой има схема на въпросната кола да помогне. Интересува ме схемата на връзката м/у BSI модула и арматурното табло. Благодаря предварително.
kursove
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 8:55 pm

Re: Пежо Партнер

Мнение от kursove »

Опитаи с контактен спреи за ел. вериги.
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: Пежо Партнер

Мнение от KLESHTITE »

абе колега курсове ти маи си поредния които се разходи из форума и нищо не каза напръскаи си клавиатурата с вд40 да я разработиш :lol: :lol: :lol: може ида напишеш нещо смислено
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: Пежо Партнер

Мнение от Todio »

Просто колегата трупа постове. До сега при мен не е идвал клиент, който да чака три месеца на някой да му дойде на ум за спрея.
kursove
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 8:55 pm

Re: Пежо Партнер

Мнение от kursove »

Колега ако ти трябва схема на Пежо Партнер 1.9D - 2002 го кажи в прав текст и помоли някои да ти услужи или да ти покаже къде да я намериш не е нужно да се правиш на остроумен с някои, които ти предлага приятелски съвет. Аз ти казвам от къде да започнеш, след като нямаш възможност да закараш колата в СФА на ул. Васил Левски 143 Пловдив да ти я поправят би могъл поне да си купиш горе написаният спрей за 6-7 лева да отделиш 30 минути и да провериш всички контакти, прекъсвачи и предпазители дали имат добър контакт. При форсиране , което си описал се произвежда по високо напрежение и студената спойка се оправя. А спреят би ти останал и за следващия път. Идеята, която не си схванал е че се започва от по вероятната причина за повреда с елементарно решение и се върви към по сложни ремонти и манипулации.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Пежо Партнер

Мнение от bobolin4o »

Ми той Todio е написал в ПРАВ ТЕКСТ какво му трябва... четете колега, четете! Ако нямате желание да отговорите по въпроса, то недейте да давате такива елементарни съвети!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор