Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Здравейте, зле съм с азиатските возила някой да е работил или чувал за това изчадие. Мислех си за Actia Multidiag но попаднах на това http://autodiax.com/-/64-autocom-cdp-pr ... tooth.html :shock:
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dyaneff »

Продава се във форума един адаптер и колегата е пуснал в dox.bg файл с възможностите му. Прочети го сам не е редно аз да го коментирам.
terzov
КОЛЕГА
Мнения: 33
Регистриран на: Пет Дек 10, 2010 7:16 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от terzov »

Май става дума за мен. :)
Който иска може да му дам отдалечен достъп през TeamViewer и да закача аутокома за някоя кола. Така може да сдобиете ясна представа горе долу какво предлага софтуера. Стига да има желаещи де...

Поздрави!
САКСО
КОЛЕГА
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от САКСО »

Не върши работа за азиатски автомобили...

Колега, кирилицата ли те затруднява?
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

не върши работа на азиатки...??? пробвано ли е от някого?? и що не мога да намеря сайта им или да изтегля няккъв PDF с поддържани системи....аве това да не е китайският вариант на ATS900 :mrgreen: .
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от bobolin4o »

dexter написа:не върши работа на азиатки...??? пробвано ли е от някого?? и що не мога да намеря сайта им или да изтегля няккъв PDF с поддържани системи....аве това да не е китайският вариант на ATS900 :mrgreen: .
Не си намерил, защото не си търсил достатъчно задълбочено - списък.
И да, наприличва на китайски ATS900 :lol:
TuningMaster Изображение
0887 704 900
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dyaneff »

По написаните коли за поддръжка прилича на ATS 900 обаче по цена..........а ако и работи както пише - безценно.
Evgenyiy
КОЛЕГА
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 3:16 am
Местоположение: silistra

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от Evgenyiy »

Ето саита http://www.autocom.se/ на фирмата производител ако погледнете долу в дясно ще забележете да пише MEMBER OF THE WURTH GROUP поради тази причина си мисля че и диагностиката на Wurth e направена от тях а и софтуера има някакво визуално сходство.
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

момчета колегата terzow ми прати файл със системите които поддържа каза че чел разни коли, а аз от него съм вземал разни гадинки и съм доволен....да знайте ша го пробам навих се вече!!! ако се сдобия ще пиша как е .
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rangel1 »

НЕ недей колега декстер.Нямам и не чаткам от таквиз устройства но:
1:За азиатките е казано и потвърдено само кармана.
2:Ако това е като на вюрта пълна пародия на скенер (даже атсчето е много по добро)
3: Цената е съблазнителна но няма как да кърти планетата за 800лв (то КТС ,Текса...... за 5000 бона немогат)
4:Поне ако си твърдо решен го купи от китай но не и от посочения линк (поне ще ти е двойно по ефтино и ефекта ще е същия (пак няма на кого да се оплачеш или ще те качат тактично на върбата (особено с ъповете))).
5:Избора е твой?
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rockton »

rangel1 написа:НЕ недей колега декстер.Нямам и не чаткам от таквиз устройства но:
1:За азиатките е казано и потвърдено само кармана.
Потвърждавам, и подкрепям колегата Рангел, относно Кармана.
Имам го от две години, и смело мога да кажа че ги разцепва азиатците.
Преди него съм пробвал (на колеги) и имал(мои) какви ли не прехвалени спец скенери специално за азиатци, -не -и не би!-едно четът друго не могат и въобще МНОГО НЕ МОГАТ :mrgreen: , откак взех кармана и се кротнах, родих се направо :idea:
-Устройството за което дискутирате не ми е познато, и не мога да кажа нищо за него, но все пак -ТИ РЕШАВАШ.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

:roll: ...ъхъм. от китай мога да го взема иначе и на мен ми е писнало от универсални скенери . Никой доволен засега....??? Даже продадох всичко универсално дето имах , мина една год. и сега ми се иска да светят всичките емблемки като стартирам диагностиката :lol: , то е ясно че издънка ще има още на първата кола. :shock: :shock:
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rangel1 »

За такова чудо мечтаем всичи!Но никога няма да стане и не е възможно,даже и след години!
Много се заблуждават че като има задължителни протоколи и букса някой ден ще се закача всичко що е МПС ?
Няма такъв филм!Всеки производител си защитава сервизите и то сериозно.Готеното е че все повече се пръкват хорица дето се борят с организираната монополна мафия на производителите .Че даже в повечето случаи надминават и дилърските им боклуци (които се искат нещо за да направят нещо).
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от plamenpenis »

супер си е кабела ! за обикновенна диагностика е 6 точки...
винаги съм се чудил как тук хора дават оценки на нещо което нито са виждали нито чували:-)
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rangel1 »

plamenpenis написа:супер си е кабела ! за обикновенна диагностика е 6 точки...
винаги съм се чудил как тук хора дават оценки на нещо което нито са виждали нито чували:-)
Какво значи "обикновенна диагностика"?или си диагностик с добра апаратура (което включва скенери ,програматори,разбивачи на пинове.....................и с много активен и мислещ мозък)или си оставаш бастун !
А на повечето май вече не ни е необходимо да си купим поредния боклук и тогава да даваме мнения !
С толкова чудеса сме се нажебили че вече май по интуиция преценяваме...................
(мойта е лесна диагностиката ми е основно като хоби ,тежко им на мечтаещите за профи кариера)
Публикувай отговор