Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Да. БМВ 318,316 до 1996 не чете, с редки изключения ако го хванеш на 1997-8 год! Фиат до 1998 год просто забрЪй :lol: букси-мукси, пробождания, откажи се, същото е и с фиат еку скан с ЕЛМ327 или с КЛ адаптер :mrgreen: помага само визата и ктс-а или тексата.
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от VOLUMAX »

Първо се извинявам , че не прочетох цялата тема .
По някаква случайност се сдобих с това "чудо" и след третия закачен автомобил беше изхвърлено далеч в дълбините на шкафовете ми :) !
Т'ва нещо е пълен та*ак ! Чете тва чете онова .... ама как ?
Учудвам се как може да има колеги ,които да му се радват и да убеждават останалите ,че едва ли не е чудо на техниката ?

Ужас немам думи ...
КТМ is the BEST fuck the rest !
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от delio »

Внимавайте когато вписвате кодове на дюзи с Auto com
при опит да впиша кодове на дюзи на renaut 1.5Dci колата остана с грешка в
компютъра на двигателя неправилна кодировка на инжектор и не се трие но лошото е
че държеше 1300оборота и не реагираше педала на газтал
Положението не можах да го оправя с КТС а с КАН КЛИПА след 2-ва часа борба се оправи
Просото екуто не приемаше никакви кодове на дюзи след аутокома просто не е надежна апаратура
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от nik7dob »

за 300 лева толкова :mrgreen:
sinigera
КОЛЕГА
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Май 14, 2011 7:56 am
Местоположение: Трявна

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sinigera »

Напълно подкрепям колегата volumax,незнам как (превазхожда)KTS както пишете из темите за AUTOKOM...явно поговорката за лисицата и гроздето е вярна.За това ЧУДО НА ЧУДЕСАТА изписахте света
KESS-5.017 EU and KTAG-7.020 EU ready for sale(FULL UNLIMITED)-0898484308
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

Чета и се смея ! Едни се радват , а други ги оплюват за това ,че ползват Аутоком?!Темата е за отзиви от тези ,които са си купили!А не е за тези които ползват друга апаратура! И ,хайде да не се сравняваме кой по ,по ,най!За това си има детско предаване1Всеки ползва това което му върши работа и му е по джоба!
Моят отзив е-ползвам го и съм много доволен ! имам и друга апаратура с която го сравнявам ,но не виждам отклонение! Дали съм попаднал на стока ,не знам?! Времето ще покаже! За сега съм много доволен! Напълно оправдава средствата! А целта ,оправдава средствата!
С нами Бог!

0886 224486
iltcho
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Юни 19, 2012 7:18 am

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от iltcho »

Привет,
отдавна съм регистриран, но за 1 път пиша.

Преди месец си купих Аутоком, заразен от желанието да работя.
За момента съм доволен от възможностите му (имайте предвид, че от скоро се занимавам с диагностика и съм абсолютен аматьор).

Автомобилите, които съм закачвал до момента са:

Opel Omega X25DT 2.5 TDS 1998 - Всичко
Opel Omega X20XEV 2.0 16V ECOTEC - Всичко
Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136 hp EDC15 Euro 2 2001 - всичко
Alfa Romeo 156 1.8 16V TS M 1.5.5 - с еърбега Allien 98 забива. Адаптира дросела без грижи
Alfa Romeo 166 2.4 JTD 140 hp EDC15c7 - много време се мъчи, но се върза с всичко
Mercedes Benz C180 - Всичко

Проблеми имам по-скоро с лаптопа и трябва да преинсталирам. Моля, ако може някой от вас да сподели как стои въпроса с повторното активиране на софтуера? Отново ли се пращат пари за активиране, или ???
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от bobolin4o »

iltcho написа:Привет,
отдавна съм регистриран, но за 1 път пиша.

Преди месец си купих Аутоком, заразен от желанието да работя.
За момента съм доволен от възможностите му (имайте предвид, че от скоро се занимавам с диагностика и съм абсолютен аматьор).

Автомобилите, които съм закачвал до момента са:

Opel Omega X25DT 2.5 TDS 1998 - Всичко
Opel Omega X20XEV 2.0 16V ECOTEC - Всичко
Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136 hp EDC15 Euro 2 2001 - всичко
Alfa Romeo 156 1.8 16V TS M 1.5.5 - с еърбега Allien 98 забива. Адаптира дросела без грижи
Alfa Romeo 166 2.4 JTD 140 hp EDC15c7 - много време се мъчи, но се върза с всичко
Mercedes Benz C180 - Всичко

Проблеми имам по-скоро с лаптопа и трябва да преинсталирам. Моля, ако може някой от вас да сподели как стои въпроса с повторното активиране на софтуера? Отново ли се пращат пари за активиране, или ???
Чети тук.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от delio »

За парите дето съм платил за аутокома се справя чудесно
А по въпроса за другите апаратури имам и КТС и за парите дето струва
и годишния ключ за него мисля че трябва да се представя по-добре
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 722
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ogromnii »

днес греда - бмв е90 нищо, ама нищичко, само двигател по обд, иначе е нот респондинг :twisted:
утре ще гледам да го отворя и да прозвъня кабела че днес го защипах на вратата на една нива, на руснака или котката ще избяга или луфта е 2мм
трябва да поддържа всичко а то ядец
някой ако има идея какъв е проблема и решим ли е да удари едно рамо 8)
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

и аз чакам някои да каже ноо няма кой, още взимат по 70 лв за поправка на аутоком. и не им се споделя инфо.
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 722
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ogromnii »

кои? не ми се свидят 70лв стига да работи всичко :) и без това нямам време да се занимавам
така и така съм дал хилка-2-3 на колеги с апаратури през годините, нямам против да си платя ако резултата е добър
,цената е разумна като се има пред вид че някой си е губил времето да чете, да пробва, пак да чете, пак да пробва
и аз изкарвам кинти от неща които съм открил сам или съм заимствал от друг, предпочитам да си платя а не да съм пенкилер
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от waseko »

ogromnii написа:кои? не ми се свидят 70лв стига да работи всичко :) и без това нямам време да се занимавам
така и така съм дал хилка-2-3 на колеги с апаратури през годините, нямам против да си платя ако резултата е добър
,цената е разумна като се има пред вид че някой си е губил времето да чете, да пробва, пак да чете, пак да пробва
и аз изкарвам кинти от неща които съм открил сам или съм заимствал от друг, предпочитам да си платя а не да съм пенкилер
Трябва да се уважава труда на другия,ще искаме и за нас да се отнася.+1.Поздрави
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от llcoola »

колеги ако има някой закупил аутоком от склад 66 може ли да сподели доволен ли е защото те ми се струват сериозни поне каквото съм закупил от тях е без проблем . Аз още се чудя дали да рискувам с аутокома или да отделя още малко за ктс втора ръка
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

колега, незнам какво имаш предвид с още малко но ми се струва че за ктс ще е скапичко. ктс на 100 % е по добар.
Публикувай отговор