Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от llcoola »

Има оферти от време на време за KTC за по 1500лв. Това имах предвид.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rangel1 »

llcoola написа:Има оферти от време на време за KTC за по 1500лв. Това имах предвид.
Колега ако намериш такава оферта и ако се откажеш свирни ми молим.
vrm
КОЛЕГА
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Авг 12, 2009 10:13 pm
Местоположение: холандия,хага

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от vrm »

кат се прибера в бг ще го взема,мисля да го пробвам и аз ,за теа пари трева го има човек,повечето колеги ,я се огледайте по колко кабела имате :lol: :lol: :lol: истината е че теа неща са инструменти! а не бижутерия! ктс-си и разни там,така че хората са прави в тази тема дайте отзиви,минуси и плюсове! тва е пишете кво чете и кво не чете да е полезно на хколегите дет ги ползват.из лично съм с фаст-бокс и куп други,но на холандския парк се справям вече година.

поздрави
90% от проблема е от последния ремонт!
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от llcoola »

е никой ли не го е поръчвал туй чудо на техниката от склад 66 а как се справя с камиони ако някой колега е чел нека сподели :idea:
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ogromnii »

нещото с което успях да се ограмотя (ако е вярно) е че бмв след '06 ползват д-кан и най вероятно причината да не си общуват с моя аутоком е че поддържа само по-старите кан стандарти. въпроса ми е това лечимо ли е (с купуване на адаптер или намеса в самия аутоком) или просто каквото е това е?
iltcho
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Юни 19, 2012 7:18 am

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от iltcho »

WV Polo 1998 1.4 ANX двигател - всичко покрива + Service
WV Golf 4 1999 1.6 8 клапана (не помня мотора) - всичко + Service

За сега се справя добре и оправдава доста от очакванията ми.

Тези дни ще го пробвам на Алфа Ромео 159-тка да видим какво ще стане.
cayennet
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 10:26 am

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от cayennet »

Някой имали идея какво трябвада се провери за да е ясно, че няма да изгори ако се сварже с камион? Малко сам зле с руския ама доколкото разбрах само се инсталжа трук версията и става със аутокома за колите,но някои китаици не ставали и горели, ако може някой с повече инфо да сподели??
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ogromnii »

проблем с мозила, http://www.kolegi.info/viewtopic.php?f=15&t=5001 , искам си аутокома :evil:
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

[quote="cayennet"]Някой имали идея какво трябвада се провери за да е ясно, че няма да изгори ако се сварже с камион? Малко сам зле с руския ама доколкото разбрах само се инсталжа трук версията и става със аутокома за колите,но някои китаици не ставали и горели, ако може някой с повече инфо да сподели??[/quote]


и аз от това се интерсувам...
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rangel1 »

sonchev написа:
cayennet написа:Някой имали идея какво трябвада се провери за да е ясно, че няма да изгори ако се сварже с камион? Малко сам зле с руския ама доколкото разбрах само се инсталжа трук версията и става със аутокома за колите,но някои китаици не ставали и горели, ако може някой с повече инфо да сподели??


и аз от това се интерсувам...
Ами турете един стабилен стабилизатор на входа и готово :idea: (бай ти китаец сигурно е сложил някоя мравчица да излезе по тънко пък и нали знаете че стабилизаторите държат до 40волта но имат слабост към разликата между входното и изходното напрежение (колкото е по голяма разликата толкова гроволомно се срива тока)ако нуждите на устройството са 100милиампера примерно са боднали стабилизатор на 150ма при 5 волта разлика но боднеш ли го на 28волта му идва множко и търси как да се самоубие или към схемата или към маса :lol: Е естествено масата е най добре за собственника му)
Надявам се сте ме разбрали просто предполагам къде е проблема :roll:
tnikolov
КОЛЕГА
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 11:58 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от tnikolov »

rangel1 написа:
sonchev написа:
cayennet написа:Някой имали идея какво трябвада се провери за да е ясно, че няма да изгори ако се сварже с камион? Малко сам зле с руския ама доколкото разбрах само се инсталжа трук версията и става със аутокома за колите,но някои китаици не ставали и горели, ако може някой с повече инфо да сподели??


и аз от това се интерсувам...
Ами турете един стабилен стабилизатор на входа и готово :idea: (бай ти китаец сигурно е сложил някоя мравчица да излезе по тънко пък и нали знаете че стабилизаторите държат до 40волта но имат слабост към разликата между входното и изходното напрежение (колкото е по голяма разликата толкова гроволомно се срива тока)ако нуждите на устройството са 100милиампера примерно са боднали стабилизатор на 150ма при 5 волта разлика но боднеш ли го на 28волта му идва множко и търси как да се самоубие или към схемата или към маса :lol: Е естествено масата е най добре за собственника му)
Надявам се сте ме разбрали просто предполагам къде е проблема :roll:
Това което се забелязва с просто око по снимките на интерфейса за камиони са електролитните кондензатори които са на 36 или 60 волта. Пазара е пълен със всякакви изпълненеия . Поръчах си един "3 in 1" и получих същия интерфейс като за коли /двата кондензатора са на 16 волта и третия на 36 волта/ , и същия софт.
tnikolov
КОЛЕГА
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 11:58 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от tnikolov »

"проблем с мозила, viewtopic.php?f=15&t=5001 , искам си аутокома :evil:"

В инсталационния пакет е включен Microsoft Frame work 3.5, като в края на инсталацията те пита дали искаш да го инсталираш. Ако си прескочил този момент и програмата е работила с друга версия качена на РС-то, възможно е сега нещо да се е променило. Можеш да си я инсталираш от инсталационния диск от dotnetfx35_SP1.ехе .
Няма логика Аутокома да работи през Мозила или който и да е брaузер. Ограничил ли си достъпа на Аутоком към Интернет?
Влизаш в control panel>windows firewall> exceptions> add program >намираш Cars CDP>маркираш я>ОК> махаш отметката >ok
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

за отчета -Рено Лагуна 1997 1фаза 2.0 F3R 728 прочетен по меню ,само мотор!
С нами Бог!

0886 224486
colgate
КОЛЕГА
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 5:41 pm
Местоположение: Pleven

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от colgate »

toyota rav 4 2008 2.0 d4d почти всичко лошото е че като изтриеш адаптацията на ключа за централното и опиташ да я направиш с аутокома винаги има грешка и нестава.
КОЛЕГА
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ogromnii »

проблема го реших, оттогава си общувах с доста коли, с почти всички пълноценно, за бензиново берлинго няма в менюто никакви двигатели, обаче го има примерно на пежо 206/7 същия код, неверни живи данни а иначе трие адаптации, верни грешки, активациите работят, горе долу става :mrgreen:
Публикувай отговор