Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 722
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ogromnii »

но така и не разбрах защо ударих на камък с е91, в листа на програмата си го има модела, има ги модулите а аз не се свързах с никой, от разговор с колеги и ровене в нет-а ми стана ясно само че явно аутоком не поддържа д-кан каквото и да е това, та съм адски любопитен да разбера аджеба каква е разликата между различните кан стандарти, аутокома ми ли е бъгав или си е така по принцип и въобще всичко по въпроса с което някой се е сблъсквал (различно от купи си подходящ кабел, това го знам :mrgreen: ).
също ако някой знае контакт на човек който има решение да го сподели, не съм циция, :mrgreen: , въпроса е да свърши работа
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

0878361626 - Слави от Троян. това е човека за поправка на аутоком. препорачан ми е от колега от форума, аз лично не сам го изпращал моя за ремонт.
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от nik7dob »

Да споделя малко опит,макар и не точно по темата:тааа моя аутоком се оказа от бъгнатите дето не работят с форд,има си оки чипа.викам тй е фалшив,купих си нов чип,но преди да го монтирам взех че си премерих резисторите дето трябва да са 390 ома,е оказаха се 39,смених ги и чудо на чудесата,закачи се с форд.И така сега имам аутоком,работещ с форд и един излишен оки чип,ако някой има нужда да казва.
goggy41
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Окт 05, 2012 3:24 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от goggy41 »

Здравейте имам Autocom от около 1 година и до сега проблеми не сам имал с каквото има в менюто с това се вързва не е KTS има доста пропуски но съм доволен. Проблем имам защото се наложи да преинсталирам и се оказа че диска ми с 2011.3 е счупен и не го разчита ако може нчкои да ми направи копие. I.D. a-710-479 или да си купя Delphi предварително ви благодаря. e-mail goggy_1@abv.bg
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 722
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ogromnii »

от софия ли си?
goggy41
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Окт 05, 2012 3:24 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от goggy41 »

не от Варна съм
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от nik7dob »

Някой подкара ли 2011.3 ? Бъгава или работеща е версията и какво ново има в нея?
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

Да- работя на релийз 2011.3.5 без бъгове и т.н.За сега съм доволен!
С нами Бог!

0886 224486
gvg70
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Сеп 29, 2012 6:46 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от gvg70 »

Помагайте колеги!От две седмици имам autocom с версия 2.11.3.5 и от двайсетина опита успя да се свърже само с Форд Тоурнео и Форд Фокус.На всички останали ми вади (Автомобила не отговаря.Автомобила не реагира на диагностиката ............).Каква може да е причината?
ralderon
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 8:18 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ralderon »

rudoni, Би ли споделил от къде си го набавил, че рових и видях една версия, обаче ударих на греда...
gvg70
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Сеп 29, 2012 6:46 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от gvg70 »

За софтуера ли питаш или за самия уред?
ralderon
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 8:18 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ralderon »

Софтуера новия, аз още съм с 2011.1...
gvg70
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Сеп 29, 2012 6:46 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от gvg70 »

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4115701 Работи,има и генератор за активациония файл.Регистрацията в сайта е безплатна.
ralderon
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 8:18 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ralderon »

Благодаря ти, не бях отварял там скоро да погледна. Мерси :)
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

По добре се свържи с колегата от форума Тодор Николов от Сливен! Той ми помогна с инстала и от него купих Ауто Кома.Всичко е перфектно,до като този от Русите е нещо повреден. Аз почнах от тях ,но продължих при колегата от Сливен.Благодаря му много!Прочетете моите постове за Форд в темата и прегледайте чрез линка писанията в Кархелпа.Много е описано там.Успех!
С нами Бог!

0886 224486
Публикувай отговор