.

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Публикувай отговор
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от ivanovbg »

Жаба е заклал - правилно. Ама го прави в училище. Как би се почувствала ако някой доктор почне да се учи направо на детето ти? Ако искаш да не ти го правят на теб, не го прави на другите!
Така си е, че по делата ще ВИ познаем, като дойде после колата при някой от нас :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от KLESHTITE »

Не се сърди ама как да ти се обясни кои маркуч каде седи на клапана н75 и вакума до турбото има ли го. В един момент го е проверил пък после не знае как
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
lo6iatdi
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Окт 23, 2012 10:28 pm

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от lo6iatdi »

'' Колежке РОСИ'' :lol: аз от 20 години правя коли,и има още мн да уча,но човек се учи цял живот а някои ненаучени умират.доста пъти сам грешил,купувал сам доста части по колите за моя сметка,де помпи де ецу та ,даже и на колеги сам плаштал луди пари ''да ми ринат лаината'',НО запомни едно,без техника и без ЧЕТЕНЕ не става,и да не се обидиш ама истенските маистори не им вършат работата жените а сами се оправят
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от VOLUMAX »

The show must go on !

Някои , все още не могат да се усетят :lol: :mrgreen:
КТМ is the BEST fuck the rest !
lo6iatdi
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Окт 23, 2012 10:28 pm

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от lo6iatdi »

'' Колкото повече майстори,толкова повече работа '' :lol: :lol: :lol:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от ivanovbg »

Туй чукча освен че не е читател, не е и писател, ама явно има оправна женичка-писателка :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Rossinda
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 2:49 pm

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от Rossinda »

:lol: Само един от всички ви тук, знае колко сте далеч от истината, но не би го признал за нищо на света, щото ние българите, ако не плюем по другите, няма да се чувстваме живи.... :lol: Даже и в стремежа си да се покажат и докажат тук писмено повечето от вас, без да се усетят , бяха полезни.... :lol: Чао!!!!
"ПАЗИ БОЖЕ - СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"-народна мъдрост
Най-добре се смее този, който се смее последен!
Изводът: Колкото и да съм добър(???)Жалко е , че съм забравил откъде съм тръгнал!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от bobolin4o »

Хубава тема наистина...
Към новопостъпилата колежка имам само една препоръка - попълни си данните в профила като хората (това се отнася и към всички колеги, които не са го направили още!) Може и тук viewtopic.php?f=2&t=1393
Стига с тази анонимност!
Към всички други участници в темата - престанете да сипете сарказъм... или помагайте или мълчете.
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: .

Мнение от bobolin4o »

Още нещо, към колежката Роси...
Както вече си забелязала, не можеш да си изтриеш темата...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от ivanovbg »

Rossinda написа::lol: Само един от всички ви тук, знае колко сте далеч от истината, но не би го признал за нищо на света, щото ние българите, ако не плюем по другите, няма да се чувстваме живи.... :lol: Даже и в стремежа си да се покажат и докажат тук писмено повечето от вас, без да се усетят , бяха полезни.... :lol: Чао!!!!
Аз лично не помогнах за да се доказвам, а заради Тошко. Сега ти събра цял форум да му помага понеже не е могъл да се справи с една кола. Представих си как си събрала махалата да му помогне като не е могъл да те оправи :lol: :lol: :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Rossinda
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 2:49 pm

Re: .

Мнение от Rossinda »

bobolin4o написа:Още нещо, към колежката Роси...
Както вече си забелязала, не можеш да си изтриеш темата...
Не съм се и мъчила да си трия темата, познавам структурата и възможностите на форума, но в друг бранш, но пък нощес , като разглеждах профилите и темите в които са писали, някои от тези, които Писаха и на мен тук, видях този начин на изтриване с поставена Точка, при един от вас и... ми хареса идеята. :lol: Има какво да се научи Тук!
"ПАЗИ БОЖЕ - СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"-народна мъдрост
Най-добре се смее този, който се смее последен!
Изводът: Колкото и да съм добър(???)Жалко е , че съм забравил откъде съм тръгнал!
Rossinda
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 2:49 pm

Re: Помощ за грешка 023F при Пасат

Мнение от Rossinda »

ivanovbg написа:
Rossinda написа:
Аз лично не помогнах за да се доказвам, а заради Тошко. Сега ти събра цял форум да му помага понеже не е могъл да се справи с една кола. Представих си как си събрала махалата да му помогне като не е могъл да те оправи :lol: :lol: :lol:
Благодарих още вчера на всички, които така или иначе си позволиха да изкажат конкретно мнение или съвет по темата, Благодаря им още веднъж!
Колкото до.....Махалата..., Родителите ми са ме научили, че.. по-умният млъква първи! :|
"ПАЗИ БОЖЕ - СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"-народна мъдрост
Най-добре се смее този, който се смее последен!
Изводът: Колкото и да съм добър(???)Жалко е , че съм забравил откъде съм тръгнал!
Rossinda
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 2:49 pm

Re: Резултатът от Проблемът с "Грешката" при Пасата

Мнение от Rossinda »

И в заключение :
клиентът си купи колата преди два-три месеца, въпреки че Тошко изрично каза да не я взема , щото не му харесва, но... неговата Женичка, като слязохме в града в който беше и и видя цвета, каза много ми харесва - вземаме я. Много скоро дойде и проблемът с датчика и теча, написах вчера, че видимо помпата беше отваряна, преди от някой Велик Майстор от Търновския регион и в същност сега Тошко трябваше да избърше неговите л.... цапанки... :lol: , а не обратното както вие решихте Мъдро... :lol: Имате поздрави от ЧУХЧАТА - Големи, крайният резултат: след като от една спомената от някои от вас думичка, като възможна причина, която спести време и сведе нещата до минимум, заради което в същност и се обърнах с молба за помощ към вас, днес Тошко повика точно същата кола с точно същия двигател за сравнени и... се оказаха СЪКРАТЕНИ ВАКУУМНИ ТРЪБИЧКИ - от Великият , който е пипал колата при стария собственик....
ЧУХЧА, не се чувства обиден от присмехите ви и обидите, нито пък аз, щото Всеки е такъв, какъвто е! :lol: Все пак получихме помощ от някои от вас, а пък вие си помислете в случай на нужда, дали Вашите Женички, биха се хвърлили така заради Вас, да ви помогнат, отнасяйки толкова Хули, подигравки и всичко останало...ПОЗДРАВ И БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ "КОЛЕГИ" от Нас!
"ПАЗИ БОЖЕ - СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"-народна мъдрост
Най-добре се смее този, който се смее последен!
Изводът: Колкото и да съм добър(???)Жалко е , че съм забравил откъде съм тръгнал!
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: .

Мнение от presko79 »

В крайна сметка регулирахте ли цикловата порция ,или не ?
Бензина е за измиване на дизелови части.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: .

Мнение от bobolin4o »

Много добре написано колежке, (казвам го с уважение, а не с насмешка!), личи си, че интелигентен човек имаме насреща.
Сега, повече от всякога, бих желал да се обозначиш на съответното място. Така всеки ще знае с кого разговаря.
Въпрос на принципи е... много е лесно да си чеше пръстите човек, когато е анонимен, друго си е, когато е ясно кой-кой е.
Поздрави от Велико-то Търново!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор