ADIA AUTOTEST 2

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
cougar
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2007 2:55 am

ADIA AUTOTEST 2

Мнение от cougar »

Колеги този модел на ADIA кой модел от KTS покрива и знае ли някой от къде мога да видя по- подробна информация и дали има ъпдеити за този модел??
cougar
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2007 2:55 am

Re: ADIA AUTOTEST 2

Мнение от cougar »

Колеги никой ли не знае нищо за тази Адиа???
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от mitko »

Неможе да покрива KTS. Адиа е компромис в диагностиката . Ако покрива КTS няма да е на тая цена.
http://www.ats900.com/ats900_brands.htmlhttp://adiasys.com/index.php?page=shop. ... 1&Itemid=7
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от mitko »

mitko написа:Неможе да покрива KTS. Адиа е компромис в диагностиката . Ако покрива КTS няма да е на тая цена.
http://www.ats900.com/ats900_brands.html
http://adiasys.com/index.php?page=shop. ... 1&Itemid=7
Погледни списъка на подържаните системи и си направи сметка .
PS:Само да те насоча : погледни на колко марки четеш въздушни възглавници , на колко правиш ключове ....... ,аз не работя с KTS но мога да ти кажа че тои е може би 6 години напред.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от bobolin4o »

Да наистина е с около 6 години назад, ама и цената за "Аутотест 2" е 6 пъти по-малка. За диагностика на стари автомобили - до 2000 година си е супер... зависи и от насочеността на съответния диагностик.
Имам за продан една такава АДИА. Цена 1000 лв. Ъпдейти за нея няма да има...
И, Митко, с кой универсален кодочетец правиш ключове? Без пин? И сигурно с него вадиш пин?? Ха-ха... да не навлизаме в подробности...
Айде и не се сърди!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
cougar
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2007 2:55 am

Мнение от cougar »

Мерси колеги за инфото, а защо няма да има ъпдеит, не е ли с еднакъв софтуер като ATS 900???
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от mitko »

bobolin4o написа:Митко, с кой универсален кодочетец правиш ключове? Без пин? И сигурно с него вадиш пин?? Ха-ха... да не навлизаме в подробности...
Айде и не се сърди!
Колега пин си го вадя . Ако имаш проблем с Пин ми се обади да ти ги вадя . На Игнат аз ги вадя. 0898458599 .А за цената на Адиа няма да говорим ако 3400 е 6 пати по малко от 5200 за тебе, за мен не е . За тая разлика получаваш доста повече. Аз не работя с KTS ,но не се мъча да кажа че сам взел много добро нещо а сам платил нищо (както излиза от коментарите ви за Адиа или както Слави писа ,че няма конвенционална апаратура да работи с аербаг и аибиес ). Аз работя с тестер който е много силен на Japan ,Asian i USA по слаб на Europa ,но струва доста парички да и работи с всички системи дори и кодира модули при замяна и програмира ключове на доста марки .Имах Адиа, 3-тат произведена и зная какво може и за това казвам че е компромис . За коли до 2000г става а после? те 2000г са на по 7 вече 8 ще станат , не е ли смешно да си държиш на името а да неможе да тестваш кола на 5-6 години?
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от bobolin4o »

Колега, не ми се спори с теб, но става дума за "Autotest 2" втора употреба - 1000лв, а не за "ATS 900" - 3400...
А що се отнася за колите - до сега не се сещам да не съм свършил работа на някого, по един или друг начин.
Та така - не се сърди както казах по горе...
Освен това, ако се вгледаш внимателно - ще видиш, че споменавам "зависи от насочеността на съответния диагностик '
ти май искаш всички да могат това, което и ти можеш...
Последно промяна от bobolin4o на Чет Ное 01, 2007 2:31 pm, променено общо 1 път.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от bobolin4o »

cougar написа:Мерси колеги за инфото, а защо няма да има ъпдеит, не е ли с еднакъв софтуер като ATS 900???
Хардуерно са различни, софтуерно също. Мога да кажа, че прилича да има възможностите на КТС 570, с разликата че не покрива колите като него...
За сега се занимават с хардуера на АТС-а, не се знае до кога, софта му е като на последния Аутотест
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор