Комерсиална тема за Чип тунинг

Старата песен на нов глас.
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Комерсиална тема за Чип тунинг

Мнение от nik7dob »

Колеги с две думи: търся да купувам читави тунинг файлове, знам че тук има хора, наистина добри в областта и ако някой от тях желае да продава, нека да ми пише на лично. Поздрави :)
roninmm
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Дек 13, 2016 2:20 pm

Re: Комерсиална тема за Чип тунинг

Мнение от roninmm »

Здравей колега имам това което търсиш
DarkKnight
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 23, 2015 2:10 am

Re: Комерсиална тема за Чип тунинг

Мнение от DarkKnight »

Стара тема но ако на някой му се налага да купува файлове, за ЕДЦ17 мога да препоръчам Luka Verbič aka ludbe. Лесно ще го намерите в нета.

За разлика от тоя пич дето е разнищил VAG ЕДЦ 16 https://sites.google.com/site/1810martin/home , но говори глупости за ЕДЦ17 NM2IQ картите в едно видео.
САКСО
КОЛЕГА
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Комерсиална тема за Чип тунинг

Мнение от САКСО »

и от Българин може да си купиш софтуер с качество,просто се разтърси малко :)
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Комерсиална тема за Чип тунинг

Мнение от bobolin4o »

САКСО написа: Сря Апр 26, 2017 10:05 am и от Българин може да си купиш софтуер с качество,просто се разтърси малко :)
Включително и от теб, тествани на дино-то...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
САКСО
КОЛЕГА
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Комерсиална тема за Чип тунинг

Мнение от САКСО »

мисля че в БГ има доста колеги които разбират,не съм само аз,и от теб може,а и не се натискам така да предлагам на хората неща,оставям те сами да си преценят къде ще отидат,затова написах да се поразрови малко :)
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: Комерсиална тема за Чип тунинг

Мнение от vesko »

в бг,тунерите са мн. заети :) не си вдигат телефона когато ти трябват,като се оплескат нещата се изместват в страни.Не говоря за всички разбира се.
DarkKnight
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 23, 2015 2:10 am

Re: Комерсиална тема за Чип тунинг

Мнение от DarkKnight »

vesko написа: Съб Апр 29, 2017 7:09 am в бг,тунерите са мн. заети :) не си вдигат телефона когато ти трябват,като се оплескат нещата се изместват в страни.Не говоря за всички разбира се.
За съжаление в цял свят и във всички професии е така. Повечето хора гледат заплатата а не да са професионалисти в това което вършат. Най-зле е при лекарите. Говоря така щото не съм нито лекар нито тунер :lol:

Относно тунерите при ЕДЦ 17 е очевадно. Голяма част си нямат идея за принципите които са заложени, но всеки гараж обещава най-добрия тунинг. Ако извадиш късмет ще ти спрат мониторинга на въртящия момент, ако не на инжекцията. Един не съм чул да модва левел 2. :?: А кой туй?

п.п
Сега се сетих за ония ..... от официалния сервиз на Самсунг и Филипс във Варна дето щях да хвърля 47" телевизор (стоя 1г в гаража). А го оправих за 1лв (2 диода).
ето и линк към диагностиката... Проблема бяха 2 диода на платката за захранването!!! А не на сигнална платка!!!

https://mega.nz/#!UB1BwYSa!Mg-IKp36hBxM ... VboNM5g_rc
Публикувай отговор