Въпрос за ESI(tronic)

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
vdeiov
КОЛЕГА
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 5:48 pm

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от vdeiov »

Колеги,от каде да изтегля работещо ЕСИ.работя с виза v3-60 и аутодата 3 18,ама едно ЕСИ няма хич да е излишно.пробвал сам от каде ли не,но нито едно не трагва.благодря предварително и бирата е от мен
alex07
КОЛЕГА
Мнения: 103
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 8:46 pm
Местоположение: трявна

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от alex07 »

колеги :lol: кажете как да драпна еси-то искарва ми само китаиски работи моля ви ? и понеже сам нов вав тия работи (диагностика)и ако може някои да ми пусне малко пове4е инфо 6те сам благодарен :roll: :roll: :roll: :roll: мерси предварително
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от waseko »

rober4o
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Юни 08, 2008 7:58 pm

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от rober4o »

Да има оправени бъгове в 3-та версия.Е ..... има и добавени.
Carom3d
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 6:22 pm

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от Carom3d »

Здравейте , намерих този форум в гугъл и съм адски впечатлен от него.
От близо две години ползвам ктс 550 . Работи нормално ,но не са ми отключили всички функции.
Свалям на друг лап топ еси троника ,постнат от колегата на първа страница ,както и кейген и крак от дата бг. Въпросът ми е следния . Как да го инсталирам ,как ще направи връзка с четеца , и какво е нужно?
Много ще съм благодарен ,ако някой се наеме да ми обясни стъпка по стъпка.
Друг въпрос , ще бъдат ли откл всички функции на този еси троник , защото с оригиналните двд от Бош ,за които и плащам по около 1000 лв на година ,не ми прочита доста неща -примерно скоростната система selespeed на моята кола .
Друг мой колега имо същия ,но кракнат и чете всичко .
Последния ми въпрос е дали няма да навреди нещо на другия лаптоп ... естествено няма да се ползват едновременно ... Много Ви благодаря предварително .
Успехи на всички и благодаря за съдействието ....
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от renene »

ако и двете версии са еднакви няма проблем.Ако има блутут връзка -не помня 550 дали има,може за единия да ползваш усв ,а за другия блутут връзка,поне на 540 става.Относно отключването на пълния или частично софт не трябва да има разлика в това какво четеш.С всяка версия се обновява и мултиплексора и блутут връзката трябва да ги обновиш ръчно от контрол панел,ако по време на инсталирането на програмата не си включил захраннването на КТС,УСБ,блутут връзката.Ако не можеш да се справиш драсни в лични ще ти дам телефон.
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от VOLUMAX »

Carom3d написа:не ми прочита доста неща -примерно скоростната система selespeed на моята кола .
Аз ползвам КТС 540 с последния ъпдейт и пак не може да чете селеспиид на Алфите .
Как така на този твой приятел ги чете ?
По принцип няма нужда ръчно да правиш ъпдейта на уреда защото в момента, който го включиш към по нова версия на софтуера
и той сам си се ъпдейтва !
КТМ is the BEST fuck the rest !
vdeiov
КОЛЕГА
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 5:48 pm

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от vdeiov »

VISAta,чете италото супер,думата ми е от 3.60 нагоре
Carom3d
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 6:22 pm

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от Carom3d »

ами чете селеспиид системата ,просто като си плащаме ,си плащаме за базисен пакет ,тези така наречени екстри се отключват допълнително ,или се кракват.На него всичко му е отключено за 3500 дни
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от VOLUMAX »

Carom3d написа:ами чете селеспиид системата ,просто като си плащаме ,си плащаме за базисен пакет ,тези така наречени екстри се отключват допълнително ,или се кракват.На него всичко му е отключено за 3500 дни
Не колега ,просто когато съм писал поста си КТС-а ми е бил с ъпдейт 2009/1 а вашия вече е бил с
2009/2 при, който селеспийда вече е добавен !
КТМ is the BEST fuck the rest !
Carom3d
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 6:22 pm

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от Carom3d »

VOLUMAX написа:
Carom3d написа:ами чете селеспиид системата ,просто като си плащаме ,си плащаме за базисен пакет ,тези така наречени екстри се отключват допълнително ,или се кракват.На него всичко му е отключено за 3500 дни
Не колега ,просто когато съм писал поста си КТС-а ми е бил с ъпдейт 2009/1 а вашия вече е бил с
2009/2 при, който селеспийда вече е добавен !

Не колега ,не мисля така ,защото ,когато ми е чел колата с неговия ктс, още нямаше 2009/1 беше 2008 година.

Искам да попитам още ,някой да има ,или да знае къде има пач за бг език ,щото току що качих есито 2009/1,2,3 обаче като отворя програмата ми излиза на маймуница ?
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от renene »

Просто ти трябва БГ пакет за виндоса :D или качи 1диск в първото меню пише да избереш език,потвърди ,инсталирай :D
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от mitko »

Отиди в контролния панел избери регйонални и езикови настроики там промени настройките на българия и български език и си ок

regards
Carom3d
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 6:22 pm

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от Carom3d »

ще се опитам . Имам оше един въпрос ,значи ,програмата е инсталирана, обаче как да направя връзката с четеца+ Има ли някакви нънкости ,или просто пускам блутута и те ще се намерят ?
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Въпрос за ESI(tronic)

Мнение от renene »

написал съм ти на лч
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
Публикувай отговор