ESI TRONIC проверки

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
diagnostic
КОЛЕГА
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Апр 04, 2008 11:53 pm
Местоположение: Montana

ESI TRONIC проверки

Мнение от diagnostic »

колеги да споделя вече да внимавате с нелегалния софт...вече има проверки,поне мен днес са ме търсили от икономическа полиция некакви агенти :D моя софт си е закупен с ктс и е стар...и тъкмо се чудех кой ли ми ги е пратил,май бившия шеф :lol: ебаси как се ядосах!!! ама няма начин тук в бг секи ти натиска главата под водата...

п.с. проверката е и за останалия софт + уиндоуса
diagnostic
КОЛЕГА
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Апр 04, 2008 11:53 pm
Местоположение: Montana

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от diagnostic »

питат даже има ли други като мен,ама не големи сервизи да ги проверят...та то големите риби в големите сервизи имат най много нелегален софт!!!с две думи ебаси мишките :lol:
diagnostic
КОЛЕГА
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Апр 04, 2008 11:53 pm
Местоположение: Montana

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от diagnostic »

най хубавото е,че има програмка за заключване на HDD,на флаш памет... :wink: ако някой я иска да дава майл да му я пращам ...
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от rockton »

Ako не ти представлява трудност прати на rockton@abv.bg
-Благодаря предварително :D
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от vankopestera »

Здравейте колеги , темата ме заинтригува и се поразрових в нета за информациия и попаднах на интересен форум с ценни идеи по въпроса. Ето линк :

http://www.hardwarebg.com/forum/archive ... 56021.html

Общо взето от всичко прочетено ми стана ясно, че няма начин да се заключи на такова ниво, че да не може да се прочете. Имаше само 2 варианта - единия беше хардуерно криптиране, но в тоя случай платката, която кодира и разкодира информацията си е вътре в компа и ако го вземат за експертиза ще го вземат с нея, но другият вариант е точно тоа, което съм си представял като хитрост за подобни ситуации - някъде в последните постове - програмка Hara-Kiri 2.01 ако пуснеш компа и не натиснеш някаква комбинация от клавиши програмата трие всичко, което си и задал и след това се изтрива сама - хитро......но и малко опасно!
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
diagnostic
КОЛЕГА
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Апр 04, 2008 11:53 pm
Местоположение: Montana

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от diagnostic »

[quote="vankopestera"]Здравейте колеги , темата ме заинтригува и се поразрових в нета за информациия и попаднах на интересен форум с ценни идеи по въпроса. Ето линк :

http://www.hardwarebg.com/forum/archive ... 56021.html


колега направо давай майл да ти пращам нещо по интересно от това дето си намерил...след като заключиш даден дял от харда без паролата и господ не може да го прочете :) особено ако си с хитачи HDD
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от mitko »

diagnostic написа:
vankopestera написа:Здравейте колеги , темата ме заинтригува и се поразрових в нета за информациия и попаднах на интересен форум с ценни идеи по въпроса. Ето линк :

http://www.hardwarebg.com/forum/archive ... 56021.html


колега направо давай майл да ти пращам нещо по интересно от това дето си намерил...след като заключиш даден дял от харда без паролата и господ не може да го прочете :) особено ако си с хитачи HDD
Хaйде прати софта на avto1@abv.bg да го видим. :?
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от vankopestera »

Мейла ми е vankopestera@abv.bg
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
quad
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 1:45 am

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от quad »

По принцип ползвам други методи за защита, но бих разгледал и това. Може ли да го качиш в раздел обмяна на файлове?
autodrago
КОЛЕГА
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 2:21 pm
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от autodrago »

колега прати тази програмака:))) auto_drago@abv.bg
driver
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Ное 17, 2008 3:44 pm

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от driver »

Ако не е проблем прати на mvolt@abv.bg
Благодаря :!:
giudurov
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 11:05 pm

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от giudurov »

е и аз се редя на опашката...
мейл : giudurov@abv.bg
diagnostic
КОЛЕГА
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Апр 04, 2008 11:53 pm
Местоположение: Montana

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от diagnostic »

колеги пратих на всички макар със закъснение... проблема с проверките при мен се реши :) закупих си windows XP home edition за 192 лв(върви с СД холограмни стикери и фактура,в софия може и да е по малко) и на бош требеше да се плати :( казах си 1100лв(това за есито) ама съм спокоен да работя колкото си искам :)
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от bobolin4o »

Така трябва и да бъде, стига с това мишкуване!
Ще си трия компютъра всеки път щом някой почука на вратата... ха ха :shock:
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Herodot
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 12:34 am

Re: ESI TRONIC проверки

Мнение от Herodot »

Аз имам друго решение, но е по сложно. Един линукс си слагам и един PC емулатор на който съм инсталирал Windows. Нека дойдат да ми прегледат софтуера... хаха
Публикувай отговор