светодиоди на голф

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
AnatoliMihaylov
КОЛЕГА
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 12:09 am

светодиоди на голф

Мнение от AnatoliMihaylov »

Някой знае ли от каде могат да се земят светодиоди за голф,че един клиент идва днес и се опита да ми каже какво му трябва,но не можел да намери никаде значи обесни ми го по следния начин един светодиод който е запоен за две съпротивления и иска да му закупя като докара колата ще ги замеря, но ако може някой да ме опъти към такъв магазин ще сам благодарен :)
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: светодиоди на голф

Мнение от mitko »

Няма как да намери .Никъде не се продават светодиоди за ГОЛФ :D .Това е нещо което е направено на тоя Голф .Но ако от поста ти се разбира нещо бихме ти помогнали .

PS :За къде са тия светодиоди ?? Стопове ,габарити , вътрешно осветление ????

Best regards
AnatoliMihaylov
КОЛЕГА
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 12:09 am

Re: светодиоди на голф

Мнение от AnatoliMihaylov »

За фаровете при габарити светят 3 или 4 светодиода не сам ги гледал все още
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: светодиоди на голф

Мнение от mitko »

А като не си ги виждал какви въпроси задаваш ? Или трупаме актив от безмислени теми ?Правилата чел ли си?
"1. Ако е възможно нека да личи за какво идва реч от самото заглавие.
2. Всяко безсмисленно мнение ше бъде изтривано.

3. Пишете на КИРИЛИЦА. Това е български форум - не международен.
4. Постове НЕ по категорията ще бъдат изтривани.
4. Умоляваме потребителите, чиито обяви са дали резултата да постнат в края на темата си, че са си свършили работа. По този начин ще се избегне натрупването на теми, които не са актуални вече. "

Много моля да не пишем глупости и безмислени въпроси !Като видим проблема тогава да питаме .

Best regards
dent
КОЛЕГА
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:47 am

Re: светодиоди на голф

Мнение от dent »

Без много да философствате можеше да отговорите на колегата . Купуваш си светодиод "бял" предполагам ще ти трябва запояваш резистор с импеданс от порядъка на 820 - 1000 Ом последователно на светодиода и си готов , светодиоди се продават във всеки магазин за ел. компоненти
Публикувай отговор