Astra 1.6 16V прекъсва докато е студена!!!

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
Pantaley
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 11:48 pm

Astra 1.6 16V прекъсва докато е студена!!!

Мнение от Pantaley »

Здравейте.Имам проблем с опела ми и никой до сега не успя да ми помогне.Проблема е много специфичен.Карам OPEL Astra 1.6 16V 96г.втора година.През зимата може би заради студа,когато е студена при запалване работи 3-4 минути и двигателя угасва.Това се случва най-често в движение,първите 500-600метра и през цялото това време двигателя сякаш работи на 2 цилиндара.Следкато достигне 90 C" двигателя се управя и престава да създава проблеми.
Ходил съм на много майстори и всички казват че компютара е добре и не показва никакви грешки.
Моля който се е срещал с моя проблем да ми пише.
Благодаря предварително.
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Astra 1.6 16V прекъсва докато е студена!!!

Мнение от mitko »

Това е форум на колеги занимаващи се с автомобили .Ако искате решение на проблема потърсете колега ,които може да направи колата .Това че няма кодове за неизправности не означава че автомобила няма проблем . Потърсете диагностик ,който би се заел да направи правилна диагностика и разполага с необходимия инструмент за пълен тест на автомобила а не само кодочетец и да казва няма грешки няма проблем .Тук има телефони на колеги .Ако има от вашият град може да се посъветвате с тях кога и къде биха могли да ви помогнът viewtopic.php?f=2&t=1393&start=0
regards
Заключено