ауди 80 запалва само на дърпане

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
shumana
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:13 am

ауди 80 запалва само на дърпане

Мнение от shumana »

здравеите колеги днес едно алди 80 2000к 91г ми създаде доста проблеми .пали само на дърпане и то когато е студена .проверих центровката свещи палец дистрибуторна капачка искрата на централния кабел е добра но на свещтите ми се вижда слаба при развъртане не пали а и свещите след това са мокри на дърпане не съм е палил но клиента доиде на ход запалила с бутане от два месеца е така и с друга бобина опитах имах налична ефекта е същият нямаше записани грешки утре ще провея дибитомера и компресията какво пропускам :(
shumana
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:13 am

Re: ауди 80 запалва само на дърпане

Мнение от shumana »

тази сутрин проверих и дибитомера пистата беше добра при затворено положение 2и3 585ом 2и4 81ома при отворено 2и3 550ома 2и4 980ома клапата по средата леко задържаше забравих да ви кажа че преди това е работила на газ но си мисля че въпреки стоиностите на дибитомера все пак трябва да запали като сеима предвид че в занаята съм от скоро приемам всякакви съвети и критики :lol:
auto
КОЛЕГА
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 2:20 pm
Местоположение: Плевен

Re: ауди 80 запалва само на дърпане

Мнение от auto »

КОМУТАТОР!!!!!
shumana
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:13 am

Re: ауди 80 запалва само на дърпане

Мнение от shumana »

auto написа:КОМУТАТОР!!!!!
колеги проблема беше комплексен клапа на дибитомера задираше клапа празен ход задръстена датчик температура не работи колата излезна благодаря :D
qocec
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Авг 22, 2008 11:05 pm

Re: ауди 80 запалва само на дърпане

Мнение от qocec »

Колега всички неща които изброи нямат отношение към тока на свещите. Явно искрата си е била добре.
Публикувай отговор