.

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Публикувай отговор
Rossinda
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 2:49 pm

Re: .

Мнение от Rossinda »

към Колегата Todio
написах вече , че си плащаме ,цената за това , че сервизът е в къщи.... Работата без почивен ден , че и по нощите някога , не е свързана с ...Надделяването на масрафа, а само и с това , че живеем тук, доста са случаите, в които клиентите , вместо да се обадят по телефона, щото може да се наложи да чакат, пристигат директно в къщи , с надеждата , че на момента ще им се отвори парашута...., а Както знаете - КЛИЕНТЪТ Е БОГ.., а в нашия случай когато клиентите са само редовни и близки и добри познати, да го върнеш или разкараш, е все едно да.... разкараш Брат си да речем....(Всяко Удоволствие се заплаща :lol: , няма Безплатен Обяд :lol:
и... тнт...
"ПАЗИ БОЖЕ - СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"-народна мъдрост
Най-добре се смее този, който се смее последен!
Изводът: Колкото и да съм добър(???)Жалко е , че съм забравил откъде съм тръгнал!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: .

Мнение от bobolin4o »

Еми хубаво, ама аз останах с впечатлението, че съм ви подвел със скромното ми мнение, цитирано малко по-нагоре.
А смятам, че не е разбрано правилно.

Както и да е, явно вече сте се убедили в достойнствата на тая техника и сега имате две възможности.
Да си карате и за в бъдеще с нея или да се ориентирате и за нещо друго.
От друга страна АТС-а си е свършил работата, а именно да извади код за грешка. И на Господа диагностиката нямаше да направи нещо по-различно...

И както беше казано, темата пусната от теб тръгна в грешната посока...

Мисля, че вече всичко е казано по тая тема. Остава да напишеш накрая - отстранихме проблема "еди как си", а то вече май го направи. И ако имаш някакви мисли за споделяне по други въпроси да отвориш нова, в подходящия раздел.

С уважение!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Rossinda
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 2:49 pm

Re: .

Мнение от Rossinda »

Относно проблема в момента ще напиша моето лично виждане, какво ще стане ще разберем в края на седмицата, както вече писах в момента колата е закрепена до състоянието в което беше купена, клиентът вече два пъти спомена , дали да не сменя с друга, ако реши да я махне, за да не дава излишни пари.... Тошко няма какво да прави, ако реши да я ремонтира, обещала съм да напиша какво и как....., подозирам че Гадостите , няма да са само тези, видими досега , може и да се наложи пак да се обърна към някой от вас Лично, за съвет....всичко може.... и само времето ще покаже как ще се развият нещата. Отново благодаря, на тези, които изразиха мнение и си предложиха услугите за помощ при нужда!!!!ЦЕЛУВКИ!(позволявам си го , защото съм сигурна, че съм по-ДЪРТА от повечето от вас и се надявам да ги приемете, като майчински, да речем...)
"ПАЗИ БОЖЕ - СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"-народна мъдрост
Най-добре се смее този, който се смее последен!
Изводът: Колкото и да съм добър(???)Жалко е , че съм забравил откъде съм тръгнал!
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: .

Мнение от rangel1 »

Колежке то до края на седмицата ще свършат празните листи на форума :roll:
Едно време като беше митака модератор ме гонеше като терорист за скромни въпроси (ама мене ме кефеше че ми го казва директно и ми помогна много)пък ти цяла доктурантура защити без препятствено :lol:
Иначе най ме кефи девиза ти : "Забравихме от къде сме тръгнали всички"
(но ако не забравиш ,губиш и вместо нагоре слизаш надолу)
Така че газ Роси и само напред пожелавам ви по модерна апаратура от АТС900.
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: .

Мнение от Todio »

Не съм съгласен с това, че "КЛИЕНТА Е БОГ" - той е обикновен човек като всички нас и има същите физиологични нужди като всеки. Нима твоят Тошко да няна нужда от почивка? Всичко зависи от това как ще ги свикнеш. Ако на клиента му дадеш мека дъвка, ще ти се качи на главата, затова казвай си цената и не му давай обяснение. Аз също съм работил денонощно, но не съм станал богат, а само ми побеля косата и куп болести ме налегнаха. Работих и в чужбина и от там разбрах, че на хората не можеш да им свършиш всичката работа и да им вземеш парите - затова по-кротко. Който бърза - да ходи другаде, но върне ли се, цената X..N пъти. Аде със здраве.
Rossinda
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 13, 2013 2:49 pm

Re: .

Мнение от Rossinda »

Благодаря, колега....(към Рангел1), но имам един проблем...
СТРАШНО МНОГО му харесвам ЦВЕТА на точно тоя ATS............. :oops: :oops: :oops: :oops:
:lol: :lol: :lol:
Ще пусна нова тема, за мнения , където му е мястото, но първо ще ви оставя малко да си починете от мен , освен това там ще моля само за мнения, без сарказми, ирония и тем си подобни, за да не се разводнява , като тази, там аз няма да мога да пиша , защото нямам никаква компетенция, просто имам две идеи в главата си и по едната от тях ми е ВАЖНО да прочета мненията на Специалистите тук.....
"ПАЗИ БОЖЕ - СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"-народна мъдрост
Най-добре се смее този, който се смее последен!
Изводът: Колкото и да съм добър(???)Жалко е , че съм забравил откъде съм тръгнал!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: .

Мнение от bobolin4o »

Последните две мнения са преместени тук
Моля вече да се въздържате от лирически отклонения по тая тема.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор