Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

Побликувах линка към руският сайт ,където добре е описано всичко. От вчера има и описание от къде и как да си пуснем оригинала на Делфи! Не съм вещ в английския ,и за това моля някой да помогне да пуснем и използваме оригиналния софт с нашите машинки.В езиците няма български май ?!
Моля вещите специалисти да го опишат стъпка по стъпка и всички ние да се порадваме на приятна работа с машинката!
С нами Бог!

0886 224486
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

http://www.carhelp.info/forums/showthre ... 47&page=11 ето от колегите които са напред с матеряла.
vagcom
КОЛЕГА
Мнения: 59
Регистриран на: Вто Авг 12, 2008 10:01 pm
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от vagcom »

rudoni написа:Побликувах линка към руският сайт ,където добре е описано всичко. От вчера има и описание от къде и как да си пуснем оригинала на Делфи! Не съм вещ в английския ,и за това моля някой да помогне да пуснем и използваме оригиналния софт с нашите машинки.В езиците няма български май ?!
Моля вещите специалисти да го опишат стъпка по стъпка и всички ние да се порадваме на приятна работа с машинката!
Има Български език в Delphi и за леки и за товарни.
Постнах по-рано screenshot-ове от последната версия (за момента) I+II.2012.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

днес четох Форд Транзит 2.4 Дюратек от 2004г.Работя с фордове !Благодаря на t.nikolov! 8)
С нами Бог!

0886 224486
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

колеги , някои знае ли от каде може да се порачат вапросните резистори от 390 ома. ?
tnikolov
КОЛЕГА
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 11:58 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от tnikolov »

sonchev написа:колеги , някои знае ли от каде може да се порачат вапросните резистори от 390 ома. ?
Не е задължително да са толкова малки - можеш да лепнеш от най малките /маломощни/ класически съпротивления. Има достатъчно място.
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

А колко вата са? Отидех в магазина и се изложих с този вапрос :-D
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ivanovbg »

Принципно ватажа в случая е без значение. Колкото по малки по добре (колегата ти е писал) - 0,125 примерно.

Е за бегачките ще трябва нещо по мощно - поне 250 КВата :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

ХМ? Отворих и двата аутокома, и на двата има OKI чипове :shock: , единият чете фордове, другият не????? :shock: Затворих ги и няма се занимавам повече :oops: !
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

аз си купих вапросните резистори от 390 ома,малко са големички сравнение със старите де,утре
ще ги сложа по местата, аз се надявам да се сварзва с колите с които до сега не искаше не само с форд. моля по знаещите по темата да направат по един коментар !!!!
vagcom
КОЛЕГА
Мнения: 59
Регистриран на: Вто Авг 12, 2008 10:01 pm
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от vagcom »

Колко ома са резисторите на платката ?
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

за отчета - МБ E clas W211 220dci всичко
Опел Корса Д z13tdj всичко
С нами Бог!

0886 224486
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

хмм интерсно, разглобих аутокомчето и замерих резисторите съпротивлението е 388 ома, новите които съм закупил дават същите стоиности, не сам прелепвал нищо, мисля че няма смисал. интерсено защо обаче не иска да чете елементари коли като примерно фиат мареа 1.6 16 в. бмв 318. рено меган сценик, двигателите не моогат да се четът.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

sonchev написа:хмм интерсно, разглобих аутокомчето и замерих резисторите съпротивлението е 388 ома, новите които съм закупил дават същите стоиности, не сам прелепвал нищо, мисля че няма смисал. интерсено защо обаче не иска да чете елементари коли като примерно фиат мареа 1.6 16 в. бмв 318. рено меган сценик, двигателите не моогат да се четът.
не си писал от къде си!отиди при някой с работещ апарат да сравниш.аз съм редовен ,но до кога?!
С нами Бог!

0886 224486
sonchev
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Ное 15, 2011 5:55 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от sonchev »

Колега от Бобов дол съм, качил съм снимки в саита но си седът само моите, знам че ги поправят в Троян но ми е доста далече, надявах се че някои от форума може да ми помогне.
Публикувай отговор