Съвет за LAUNCH X431 ?

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
ChinaLord
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 5:56 pm

Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от ChinaLord »

Здравейте,

Мой приятел от чужбина ми прати оферта LAUNCH X431-2300$, искам съвет както за цената, така и за самия продукт.Благодаря Ви.
autobo
КОЛЕГА
Мнения: 50
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 8:19 pm

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от autobo »

Колега тук го предлагат за около 3000лв.,а като техника било добро.
ChinaLord
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 5:56 pm

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от ChinaLord »

....хмммм от представителството в БГ ми искат 4800лв. с една година ъпдейт....класика!!!
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от renene »

ChinaLord написа:....хмммм от представителството в БГ ми искат 4800лв. с една година ъпдейт....класика!!!
За тия пари ще вземеш КТС ,като гледам менюто на Х431 има много да го гони КТСа :D
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
chipTuning
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 17, 2008 5:33 pm

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от chipTuning »

renene написа:
ChinaLord написа:....хмммм от представителството в БГ ми искат 4800лв. с една година ъпдейт....класика!!!
За тия пари ще вземеш КТС ,като гледам менюто на Х431 има много да го гони КТСа :D
според мен този боклук има да гони много КТС-а :) работих малко с такова нещо и според мен не струва :wink:
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от mitko »

chipTuning написа:
renene написа:
ChinaLord написа:....хмммм от представителството в БГ ми искат 4800лв. с една година ъпдейт....класика!!!
За тия пари ще вземеш КТС ,като гледам менюто на Х431 има много да го гони КТСа :D
според мен този боклук има да гони много КТС-а :) работих малко с такова нещо и според мен не струва :wink:
Е как така има да го гони ? С кои Азиатски работи КТС? А с лукас как работи?Добре ли сте огледали менюто ?
chipTuning
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 17, 2008 5:33 pm

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от chipTuning »

за азиатски незнам там може и да работи добре,но с европейски неструва,ако си имаш ктс и това е по добро от него за азиатски тогава става да се вземат и двете да се допалват но иначе....да се разчита само на него нестава....един колега си го купи и да ти кажа ние сме в европа повечето коли който идват за диагностика са европейски и бере ядове го гледам...
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от mitko »

Колега всички конвенцйонални уреди имат недостатъци . Как работи KTS с Lucas? Много зле е отговорът . Съгласен съм че трябва да ги допълваш .За да обхвана всичко аз разполагам с 3 и съм поръчал 4 ти уред .
chipTuning
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 17, 2008 5:33 pm

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от chipTuning »

mitko написа:Колега всички конвенцйонални уреди имат недостатъци . Как работи KTS с Lucas? Много зле е отговорът . Съгласен съм че трябва да ги допълваш .За да обхвана всичко аз разполагам с 3 и съм поръчал 4 ти уред .
съгласен съм за конвенцйоналните уреди че имат недостатъци просто споделям моето мнение точно за този :)
cardiag
КОЛЕГА
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:29 pm
Обратна връзка:

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от cardiag »

chipTuning написа:
mitko написа:Колега всички конвенцйонални уреди имат недостатъци . Как работи KTS с Lucas? Много зле е отговорът . Съгласен съм че трябва да ги допълваш .За да обхвана всичко аз разполагам с 3 и съм поръчал 4 ти уред .
съгласен съм за конвенцйоналните уреди че имат недостатъци просто споделям моето мнение точно за този :)
Кои беше ти? За да изразяваш мнение трябва да си го ползвал продължително време и да си наясно с нещата , а не :казаха ми ама на онзи и на него му били казали ама тои не се занимавал точно с коли а с телевизори и гсми ! Какво си ползвал ? ЕЛМ323 ? Докато имаш някакво смешно клонирано галето и квп2000 и почнеш да даваш обяви за чиптунинг , а не знаеш на какъв принцип работи двг си трай ... тоя форум много колеги много нещо и нищо общо с идеята :idea:
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от mitko »

chipTuning написа:
mitko написа:Колега всички конвенцйонални уреди имат недостатъци . Как работи KTS с Lucas? Много зле е отговорът . Съгласен съм че трябва да ги допълваш .За да обхвана всичко аз разполагам с 3 и съм поръчал 4 ти уред .
съгласен съм за конвенцйоналните уреди че имат недостатъци просто споделям моето мнение точно за този :)
Добре какво мнение споделяш ? Колко време си работил с него? То ако става дума да си мерим уредите е друг въпроса . Не мислиш ли че така даваш неадекватно мнение като не си имъл такъв? Даи мнение за това с което си работил а не какво си чул . Много хора разчитат на това какво мнение ше се даде за да направят избор ,затова трябва да се говори с доводи или неща който си минал през тях ако искаш да си полезен на човека . Както аз ти казвам за KTS и Lucas .
PS: Донякъде за някои хора всички уреди са лоши защото не правят колите сами !viewtopic.php?f=19&t=1271 както тука .Човека разбира че колата няма заземяване!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
cardiag
КОЛЕГА
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:29 pm
Обратна връзка:

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от cardiag »

mitko написа:
chipTuning написа:
mitko написа:Колега всички конвенцйонални уреди имат недостатъци . Как работи KTS с Lucas? Много зле е отговорът . Съгласен съм че трябва да ги допълваш .За да обхвана всичко аз разполагам с 3 и съм поръчал 4 ти уред .
съгласен съм за конвенцйоналните уреди че имат недостатъци просто споделям моето мнение точно за този :)
Добре какво мнение споделяш ? Колко време си работил с него? То ако става дума да си мерим уредите е друг въпроса . Не мислиш ли че така даваш неадекватно мнение като не си имъл такъв? Даи мнение за това с което си работил а не какво си чул . Много хора разчитат на това какво мнение ше се даде за да направят избор ,затова трябва да се говори с доводи или неща който си минал през тях ако искаш да си полезен на човека . Както аз ти казвам за KTS и Lucas .
PS: Донякъде за някои хора всички уреди са лоши защото не правят колите сами !viewtopic.php?f=19&t=1271 както тука .Човека разбира че колата няма заземяване!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
аааа зануляване нямалоооо :lol:
chipTuning
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Юли 17, 2008 5:33 pm

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от chipTuning »

работил съм около 2 месеца с него,ако има някво значение това...незнаех че за да споделя мнение трябва да споделям какъв ми е опита,неискам да си меря уредите с никой доволен съм си от мойте донякаде,просто изразих мнение все пак затова е форума,а ти кардиаг неме познаваш и незнаеш кви са ми уредите зада коментираш и нападаш,с това се различаваш от другите колеги теса възпитани и разбрани а ти си избиваш детските комплекси,под нивото ми е да се заяждам с колеги и да коментирам кой колко разбира и да оспорвам мнението му с цел да докажа че това което продавам е най най...както и да е който е решил да си купува този уред едва ли ще гледа мойто мнение..така че е излишно да се образуват некви спорове и тапи заяждания като на колегата кардиаг....

поздрави
dent
КОЛЕГА
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:47 am

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от dent »

Дайте оферти за LAUNCH X431 , как стой въпроса с ъпдейтите как се пращат и колко пари . Ако не си закупиш ъпдейт може ли да се работи със стара база данни ?
cardiag
КОЛЕГА
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:29 pm
Обратна връзка:

Re: Съвет за LAUNCH X431 ?

Мнение от cardiag »

chipTuning написа:работил съм около 2 месеца с него,ако има някво значение това...незнаех че за да споделя мнение трябва да споделям какъв ми е опита,неискам да си меря уредите с никой доволен съм си от мойте донякаде,просто изразих мнение все пак затова е форума,а ти кардиаг неме познаваш и незнаеш кви са ми уредите зада коментираш и нападаш,с това се различаваш от другите колеги теса възпитани и разбрани а ти си избиваш детските комплекси,под нивото ми е да се заяждам с колеги и да коментирам кой колко разбира и да оспорвам мнението му с цел да докажа че това което продавам е най най...както и да е който е решил да си купува този уред едва ли ще гледа мойто мнение..така че е излишно да се образуват некви спорове и тапи заяждания като на колегата кардиаг....

поздрави
чули сме за тебе ...
такова нещо като най най няма ! аз къде казах това е дъ бест ?
а има : това + онова + онова другото + тооова = на най доброто за днес . Аммааа утре не се знае ;)
Заключено