Проблеми - Мицубиши Еклипс 94-та година

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
joro77
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 8:25 pm

Проблеми - Мицубиши Еклипс 94-та година

Мнение от joro77 »

Здравейте Колеги, имам следния проблем: по време на работа на двигателя и в движение ми се случва да ми премигне жълта лампа с наклонена на една страна кола, като чувам да прещраква и реле. Това води до прекъсване на работата на мотора за миг, все едно е изчезнало захранването. Преди месец ми се случи същото нещо, като прекъсванията бяха на еднакви интервали от време, постоянни. Когато оставя колата да работи на място, двигателя си работи нормално без прекъсване и при тръгване започва да прекъсва на еднакви интервали от време, като оборотомера пада до нула и се възстановява на оборотите си. Извиках майстор електричар и той установи слаба връзка към масата на акумулатора, в следствие на което ми каза, че се получава някакво обратно напрежение и като почистих и притегнах клемата, проблема ми изчезна за около седмица. След това, както бях спрял колата вечерта, на другата сутрин се опитах да я запаля, но липсваше напрежение, нищо не светваше по таблото. Тогава изкарах клемите на акумулатора, почистих ги и пак ги сложих, колата запали. Имах и проблем с оборотите на автомобила. Когато спра или намаля оборотите ми падат до 500 и се качват 1000-1200. След две седмици купих нов акумулатор. Изчезна проиграването на оборотите, но остават малко по-високи от нормално и остана прекъсването от време на време. Моля за мнение относно проблемите. Благодаря Ви!