Peugeot Planet 2000

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
stanislavdimov
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:44 am

Re: Peugeot Planet 2000

Мнение от stanislavdimov »

мерси на боболинчо-извини ме -програмист съм и като си давам инфото ми напълват нещата -имам софт-ама ти как позна че имам френско-да пежо 307 и от януари карам с светещ еар бъг -вече платих 2 пъти по 25 лв на майстори -извинявай ако засегна някой-не ми се плащат повече -е бих дал още 25 но да ми кажат къде е проблема -преди го нямаше-труснах в полегналите полицаи и се появи после изчезна и после пак-проблема е в някой контакт или незнам -намерих в нета със снимки къде са проблемите за съответните грешки с подробности и ако знам номера на грешката-даже и това не ми казаха за тези 50лв. е намерих от едно момче -предлага ми за 55лв кабелчето и ще ходя другата неделя да го купя -може и да стане-благодаря ти -виж давам пари -не ми се свидят но за работа-което разбирам или да ми каже къде е грешката или да намери контакта неработещия и да го смени -но за нищо -незнам -на вас би ли ви се давало пари за програма която не работи???бих се учудилако е така.нищо лично извини ме
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Peugeot Planet 2000

Мнение от mitko »

Добре ,така е. Но не са виновни тия дето са ти взели парите за мене поне . За да вземеш пари трябва или да кажеш къде е проблема (т.е. какво да се подмени и да се реши проблема ,клиента да си го намери или ти да го доставиш или да решиш проблема ) .Не те знам от къде си ,не пише в профила ти ,но поне при нас е така ! Ти като плащаш не питаш ли ? Ако питаш и не ти отговарят ,зашо плащаш?????? И накрая да преключим с тоя прословут аербаг ти предлагам запали колата ела до Велико Търново и ще ти го направя без пари !!!!!! Ако не трябват части естествено .

regards
Публикувай отговор