Каква зарядна станция за авто климатици да закупя?

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
haierklima
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 8:04 am

Каква зарядна станция за авто климатици да закупя?

Мнение от haierklima »

Здравейте искам да попитам някой може ли да ми предложи каква зарядна станция да сизакупя за авто климатици... чух че доста исползвана и не лоша е COOLTECH 34134Z някой ако я е използвал моля да каже мнението си за нея или ако има някакъв по добър вариянт....
Благодаря ви предварително :)
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: Каква зарядна станция за авто климатици да закупя?

Мнение от vankopestera »

Аз миналата година се чудех много и събирах информация отвсякъде и накрая се спрях на BOSCH ACS400. Най вече се спрях на този вариант, заради компетентната поддръжка, на която мога да разчитам от Авел-Пловдив. По другите фирми общо взето впечатлението ми беше, че нямат нищо против да ми вземат 6-7 хил. лв., но като им задам професионален въпрос относно работата с машината и отговора в общи линии беше "ми то ти сигурно по-добре знаеш от нас...." . Та не ми стана ясно като имам проблеми с машината кой ще ми я оправи. В крайна сметка каквато и машина да вземеш ще ти върши перфектна работа, но според мен най-важното е да прецениш от конкретната фирма ако утре ти се наложи да й правиш ремонти - до колко можеш да разчиташ на фирмата, от която си я купил.
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
haierklima
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 8:04 am

Re: Каква зарядна станция за авто климатици да закупя?

Мнение от haierklima »

КАЖИ НА КАКВА ЦЕНА Я ЗАКУПИ ТАЗИ МАШИНА.. мерси за савета и ако можеш дай някакъв адрес.... :D :D :D
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: Каква зарядна станция за авто климатици да закупя?

Мнение от vankopestera »

Мисля, че цената беше 6500 лв., но имаше някаква промоция покрай панаира та ми подариха покривало от плат, чиято цена иначе беше 180 лв. Взех я от Авел - Пловдив. Но по принцип в зависимост от каде си можеш да я поръчаш през всеки Бош търговец, който ти е най близо.
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
Aspar
КОЛЕГА
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 7:57 pm
Обратна връзка:

Re: Каква зарядна станция за авто климатици да закупя?

Мнение от Aspar »

И аз миналата година си купих бош ацс моята е автоматична голямо удобство не е за подценяване . По принцип всички станции вършат една и съща работа , но колегата е прав въпроса е в подръжката и в качеството на изработка което при бош според мен е на високо ниво . Тогава много се интересувах и цената и беше добра , мисля че я платих около 7000 лв. беше на промоция + уред за търсене на отечки . Ако се спреш на бош съвета ми е дебни промоция има почти всяка пролет и НАТИСКАЙ тъговците за отстапка :mrgreen: могат да ти я дадат :) въпреки че ще ти кажат че от уреди не печелят . Това междо другото да не се убиди някой . И последно ако правиш много климатици купи си станция без да мислиш избива се бързо :)
Публикувай отговор