От къде да закупя кабели и софтуер?

- Пропан-бутан<br>
- Метан
Nickolay
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Сеп 06, 2006 12:32 pm

От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от Nickolay »

Интересуват ме кабели и софтуер за газовите инжекции на следните марки:
Lovato
BRC
Zenit
Фобус и други които ползвате или сте срещали често
grantexpres
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 6:31 pm

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от grantexpres »

имам някои от тях а другите мога да ти кажа от каде да купиш
traqnsavov
КОЛЕГА
Мнения: 350
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 5:01 pm
Местоположение: Варна

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от traqnsavov »

grantexpres написа:имам някои от тях а другите мога да ти кажа от каде да купиш
Ако му кажеш че един кабел струва от 150 лева нагоре, ще е по добре... :lol: :lol:

Щото човека или има 3 часни самолета, или не предполага каква цена са кабелите..
Диагностичното оборудване е инструмент, както пияното е инструмент...
Всеки идиот може да си купи инструмента, но само талантливите могат да се научат да свирят на него.
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от venelek »

Наскоро гледах обява в мобилето за комплект кабели за гаови инжекциони.Бяха споменати тези марки,но все пак който има интерес нека се огледа,може обявата да е о6те актуална.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
galin
КОЛЕГА
Мнения: 146
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:09 am
Местоположение: Бургас

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от galin »

Колега ето ти пълен комплект кабели за около 50 лв. с доставка
http://viaken.pl/sklep.php?lang=en&kat=7

Сайта ми го дадоха едни поляци тъй като си търсех кабел и софт за DTGas. Много ми помогнаха, защото от сервиза където ми монтираха ГИ се направиха на интересни и не ми дадоха кабел и софт и аз се хванах на бас с тях че ще намеря и кабел и софт. А те се опитаха да ме убедят че го нямало в интернет....който търси намира. И хем им казах че съм колега и се занимавам с диагностика ..но уви.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от rangel1 »

:roll:
Последно промяна от rangel1 на Нед Мар 14, 2010 9:44 pm, променено общо 1 път.
galin
КОЛЕГА
Мнения: 146
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:09 am
Местоположение: Бургас

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от galin »

Както през ebay.com предполагам. Извинявам се ако съм заблудил някой, но аз още не съм поручал, но предполагам че няма да има проблем с доставка до България. А и бях писъл на момчетата от полския форум че ми трябва доставка до България и те казаха че това е сайта.
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от renene »

Няма пробвано е :D доставката е 30 евро комплекта върви без софт ,ако някой има интерес моя се продава на лични
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от venelek »

Докато се ровех из нета попаднах на това http://www.lpg-kits.com/ Като гледам е със софт.
Ако някой колега има интерес може да поръчаме два комплекта и да си разделим транспортните.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
ivailoradoev
КОЛЕГА
Мнения: 185
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:19 pm
Местоположение: софия

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от ivailoradoev »

абе тая тема е стара като света ,кабела на всичките е горе долу единпо темата е писано с години,аз ползвам един кабел,и си го сглабих за пет лева ,не знам с какви даставки се морите
Изображение
Изображение
газовите уредби дават алтернативата от която имах нужда
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от venelek »

Така е.
Но все пак има колеги който или не могат,или не искат(не им се занимава),или нямат време да си правят сами адаптера.
Пък и комплекта по горе си е със всички букси и не пъхаш кабелчета по буксата на газовата уредба,и има и софт.
И смятам че стотина лева не са толкова много след като ще се върнат от първите няколко коли. :D

Аз преди около година незнам що ма реших да си направя виза.Ако някой ми беше казал колко време и нерви ще загубя за това начинание изобщо нямаше да почвам.

Ако ти колега ivailoradoev се заемеш да направиш такъв кабел и му сложиш прилична цена,аз лично ще го взема от теб.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
bobigas
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 10:04 am
Местоположение: гр.Самоков

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от bobigas »

Колеги има ли някакъв хардуерен ключ за газова система фобос ,с такъв кабел съм пробвал на какви ли не системи и се връзва с компа само с фобоса не успях.
Слави Шишков
КОЛЕГА
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 7:14 am
Местоположение: Пловдив

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от Слави Шишков »

Има , ключа е в самия кабел на фобоса, но не виждам смисъл да се прави при дилърската цена на която я дават.
bobigas
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 10:04 am
Местоположение: гр.Самоков

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от bobigas »

bobigas написа:Колеги има ли някакъв хардуерен ключ за газова система фобос ,с такъв кабел съм пробвал на какви ли не системи и се връзва с компа само с фобоса не успях.
Благодаря за съдеиствието колега. Щом има хардуерна защита маи наистина е по добре да си купя кабела.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: От къде да закупя кабели и софтуер?

Мнение от bobolin4o »

Пробвайте с обикновен "К" интерфейс (като на първия Ваг-Ком), като имате впредвид, че трябва да се подаде маса на съседния на масата (син) кабел; белия е двупосочна комуникация с ниво 5 волта, тоест на Ваг-Комския кабел трябва да се махне съпротивлението към 12 волта, 5 волтовото ниво на шината се повдига от уредбата...
Не съм сигурен, че ще стане, обаче нищо не се губи от опита...
Успех!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор