мерцедес ml 2007

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: мерцедес ml 2007

Мнение от svirepia »

Вижте сега не нападайте колегата той просто е намерил евтин и рационален начин да се справи с проблема , евала !!!
Пък и признайте си всички , че всяка кола има нещо за доискусоряване което може да работи и по-добре ако мине през нашите ръце , макар и колата да е токущо излязла от завода производител !!!!!!!!!!!!!
Не е ли така ?????????????? :lol: :lol: :lol:
Аз поне мисля така и ако не ми трябваха пари за хляб щях да работя за удоволсвие защото тази работа за мен е удоволсвие и не мога да се оплача !!!!!!!!!!
moskwicha
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 8:06 pm

Re: мерцедес ml 2007

Мнение от moskwicha »

Хубав форум но като видях как изядохте колегата мисля да не питам много много :cry:
batsvilen
КОЛЕГА
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Дек 02, 2008 9:47 pm
Местоположение: гр. Бургас

Re: мерцедес ml 2007

Мнение от batsvilen »

svirepia написа:Вижте сега не нападайте колегата той просто е намерил евтин и рационален начин да се справи с проблема , евала !!!
Пък и признайте си всички , че всяка кола има нещо за доискусоряване което може да работи и по-добре ако мине през нашите ръце , макар и колата да е токущо излязла от завода производител !!!!!!!!!!!!!
Не е ли така ?????????????? :lol: :lol: :lol:
Аз поне мисля така и ако не ми трябваха пари за хляб щях да работя за удоволсвие защото тази работа за мен е удоволсвие и не мога да се оплача !!!!!!!!!!
И аз съм на това мнение, понякога се чудя как въобще някои коли се движат и дали изобщо са ги мислили хора давам пресен пример за EPS на 107 цяло чудо е че е работило 2 години (испанска сглобка минала покрай koyo ,тока превишава 3-4 пъти за който са го изчислили :shock: ).
Относно темата нека колегата да сподели как е решил проблема мисля ,че ще е полезно на всички.
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: мерцедес ml 2007

Мнение от svirepia »

Точно така кажи колега как реши проблема ,а тия дето много им занят мозъците да разберат как става евтино лесно и надежно !!!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: мерцедес ml 2007

Мнение от bobolin4o »

Не знам как колегата е решил проблема, но мога да кажа, че транзистора, дето е гръмнал струва около 10 лева.
С работата, смятам че 100 лева е приемлива цена за тази кола.
По-евтин ремонт съм сигурен, че е некоректно, спрямо нашата професия!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор