Проблем с лампи на таблото на Sprinter

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
checho6eva
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 6:43 am

Проблем с лампи на таблото на Sprinter

Мнение от checho6eva »

Здравейте!Имам едно въпросче относно две светещи лампи на елтаблото на Мерцедес спринтер.Надявам се да можете да ми помогнете,тъй като неуспявам да се справя със книжката му защото не е на български.
Едната лампа е със символ "Т" и свети постоянно след като дам на контакт,а другата е със символ "ESP" и светва когато машината е в движение???
Какви са проблемите и как мога да ги отстраня?
Благодаря Ви предварително!
dent
КОЛЕГА
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:47 am

Re: Проблем с лампи на таблото на Sprinter

Мнение от dent »

Проблемите на пръв поглед са два :
1. Ти нищо не разбираш от ремонт на коли и автодиагностика (тъй като неуспявам да се справя със книжката му защото не е на български)
2. Не ти се дават пари да ти направят диагностика и да ти ремонтират колата в авто сервиз.
checho6eva
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юни 02, 2010 6:43 am

Re: Проблем с лампи на таблото на Sprinter

Мнение от checho6eva »

Прав си донякъде.От ремонт на автомобили разбирам съвсем малко.Колкото до парите и автосервиза,микробусът е служебен,рано или късно ще влезе в сервиза.Въпрост при мен е от чисто любопитство,затова и се опитах да прочета книгата,както и в момента се ровя из мрежата за да намеря евентуални отговори.надявам се не ви притеснявам с това че задавам въпросите си просто от любознателност а не за да си ремонтирам автомобила !
ivailoradoev
КОЛЕГА
Мнения: 185
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:19 pm
Местоположение: софия

Re: Проблем с лампи на таблото на Sprinter

Мнение от ivailoradoev »

е колеги не го изяждаите с кориците все пак чете,чудно мие само защо нее питал тия разбирачи от форума на въпросната марка а е стигнал до тоя форум, в които се очаква все пак хора с елементарни познания да разменят опит, а не да даваме съвети,като джипита :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
газовите уредби дават алтернативата от която имах нужда
Заключено