Климатик и климатроник

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
zdravkop
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 6:26 pm
Местоположение: Плевен

Климатик и климатроник

Мнение от zdravkop »

Колеги, ще се намери ле някой, който да ми обясни разликата между климатик и климатроник и кое е по- добре? Досега не съм карал кола с такива екстри, но ще купувам нова и се чудя кое да избера! Предварително ви благодаря!
ЧАО, И ДОСКОРО, КОЛЕГИ И ПРИЯТЕЛИ!
KAZAKA

Мнение от KAZAKA »

Доколкото аз съм запознат разликата е в това,че климатроника подържа една и съща температура(зависи колко градуса си задал).Докато климатика си работи постоянно и не подържа температурата постоянна.
Car Test™
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 11:30 pm
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Мнение от Car Test™ »

Рекламни фрази на маркетинг отдела .... на съответната марка!!
A_P_O_L_O_N

Мнение от A_P_O_L_O_N »

климатроника е автоматичен климатик,което значи ,че при климатика пускаш и тои постоянно охлажда докато не го спреш а климатроника ти му задаваш градуси примерно 22-23 и той сам си избира къде и с каква сила да духа.Моето мнение е че климатроника си е по добър от климатика, защото си му задаваш градусите и не се занимаваш той сам си се регулира и ти държи една и съща температура в купето
Car Test™
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 11:30 pm
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Мнение от Car Test™ »

Абе ... все тая ...

Ако те напече яко слънце ..... и няма датчик за осветеност, к'во ша стане ......??
На теб ще ти е горещо ... щото те напича .... а тъпото животно ще подържа 23 градуса на въздуха ...... евентуално ....!!

От ден да ден ти блъскат кочината с все повече електроника ....... все за убаво!!!!
А как ще се казва.....
papun4o
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Сеп 06, 2008 6:00 pm

Re: Климатик и климатроник

Мнение от papun4o »

Климатроника е малко по-скъп от климатика :)
Публикувай отговор