Tq PROSTOTIQTA ne Xodi po Gorata !!!!

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
nikiyesrace
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 5:41 am

Tq PROSTOTIQTA ne Xodi po Gorata !!!!

Мнение от nikiyesrace »

Здравейте всички любители на Оптичния тънинг
Имам едно питане към всички и се надявам всеки който влезе и прочете това и след като види снимките да си каже мнението - това е важно
И така : значи преди 2-3 дена реших да си сложа лепенки на Жигълката:)Тези Лепенки мислях преди още 2 години да ги сложа но все се разминаваха нещата, но най сетне се реших и ги направих.Засега всичко е ОК.Но днес ходих до Ямбол да я регистрират - да и смянят талона, ала трябваше да мина през един ОФИЦЕР които има последната дъма за колата - дали ще бъде одобрене!!!
Ся почва големоя ХУИ !!!! = отивам аз при него и кат видя снимките ревна кат ободена мечка : КВИ СА ТЕЗ НАДПИСИ ВЕЕЕЕ , КВИ СА ТЕЗ КИТАЙСКИ ИРОГЛИФИИИ, ВЕДНАГА ДА ГИ СВАЛЯш , ВЕДНАГАААА !!! КОЛАТА НЕ Е ОДОБРЕНА И ЗАТОВА НЯМА ДА СИ ПОПЪЛНИш УВЕРЕНИЕТО.ХАЙДЕ ОТИВАЙ И ПОчВАЙ ДА ОТЛЕПЯш - ТИ Я РЕГИСТРИРАш КАТ РЕКЛАМНА КОЛА АПАК КВО РЕКЛАМНО ИМА В НЕЯ ? КВО? САМО ЛАТИНИЦА И КИРИЛА МОЖЕ ДА ИМА - АПАК НА ТЕБ ТИ СТЪКНАЛО ПРАВИ ЛИНИИ чЕ И ИРИГЛИФИ - ДЕ ДАВАТ ТАИ !!!
Така и аз ядосааанн все едно кой вида с колата ще го премажа . Айде сега кажете кво да правя ?????????????
1. Да оставя лепенките на колата и всеки път да рискъвам кат ме спрат да ми връчват актове , че докато ми писне и най накрая ми махна - то не толкова мн ами всеки от вас знае кви са досадни КАТ-аджиите кат решат да се заяждат като видът нещо хубаво - така ли е ? Не ми се хварля толкова мнооо тръд на боклука - разбирате ли ? то не за парите ами колко време се прави тази кола с голям мерак апак някав ся иска ми чъпи кефа.Неска кат пътувах с колата , циганорите дет са се нашибали в някви трошини лади и жигълитя - очите им ставаха кат на японска анимация - едни такива големи ахххаха лъда работа
2. Или да още утре почвам да 'ъодирам'' моята Юйка като прасеее ама има и вероятност наистина да я одеря - ще и падне боята , но пак няма си имам ядове с полицията!!!
Няма ли някав varianty да останат на колата и всичко пак да си е легално?Знам че май преди бях чел че ако се запиша към някои клуб май коалта се води към тях...кой каквото знае- моля кажете? Всеки един от вас знае колко тръд се хварля ва/й любимата си кола и иска с кеф да я кара , ама докато се намират такива които да ти преебат целия тръд - тези които ценим хубавото и знаем как да го направи няма да караме спокойно по китните пътища на нашата Българийка...

Хайде сега каежете какво мислите - мнението на всеки има значение...мерси предварително и .... коланите спасяват човешки живот !!!

tyk mojete da vidite kolata ----=> http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=74708
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Мнение от VOLUMAX »

Моето мнение е , че преди да почнеш да пишеш с йероглифи ще е най-добре първо да оттренираш кирилицата :P
Заключено