Search found 2 matches

by acdcbg
Fri Jul 24, 2009 7:52 pm
Forum: Газови системи
Topic: Много ви моля за мнение
Replies: 6
Views: 5611

Re: Много ви моля за мнение

Прав си! Сутринта ми се обадиха и днес на обяд оправиха нещата и вече е направена като хората. Да наистина се вдигна шумотевица, но аз никъде не съм споменавал (умишлено) име на фирмата и можеха спокойно да се премълчат. Но чест му прави на Ивайло, че си пое отговорността и негативите от това.
А ...
by acdcbg
Thu Jul 23, 2009 9:34 pm
Forum: Газови системи
Topic: Много ви моля за мнение
Replies: 6
Views: 5611

Много ви моля за мнение

Здравейте, аз съм един пострадал потребител (поне за момента такъв се считам) на който му монтираха ГИ. Няма да казвам за сега къде и какво, защото не искам да повлияя по някакъв начин на професионалното ви мнение. Бих искал да коментирате ето тази снимка и по точно начина на монтаж (качеството е ...