Привет колеги,нов съм в форума и видях че има раздел за Компютри
Така,проблема ми е че работи неподобаващо бавно за параметрите които си има
1GB RAM - 2.81Ghz Intel Celeron - 512 Gigabyte DDR3
Каквато и игра да си пусна,засича доста.Примерно Devil May Cray 3,Need For Speed ProStreet-Carbon ...