Здравейте колеги,
Имам следния проблем газов инжекцион Ланди ренцо LSI plus връзвам се софтуер кабел нямам проблем ,
но не мога да настройвам понеже липсва МАП сензор като ми я слагаха от сервиза вързаха МАП временно но не видях как и настройките се въведоха
някой ако знае как да се върже и какъв ...
Search found 2 matches
- Thu Oct 17, 2013 10:48 am
- Forum: Газови системи
- Topic: Ланди ренцо газов инжекцион настройка
- Replies: 0
- Views: 3804
- Thu Oct 17, 2013 10:28 am
- Forum: Газови системи
- Topic: Търся работещ софт за Landi LSI Plus
- Replies: 1
- Views: 2879
Re: Търся работещ софт за Landi LSI Plus
Les Plus е програмата но на мен ми тръгна на XP не на 7 зависи с какъв Уиндоус си ,ако искаш дай поща ще ти я дам!