Search found 2 matches
- Thu Jul 10, 2014 6:49 am
- Forum: Софтуер
- Topic: Софтуер за DEK 3.2 Търся
- Replies: 3
- Views: 6042
Re: Софтуер за DEK 3.2 Търся
Мерси колеги. 
- Tue Jul 08, 2014 7:50 am
- Forum: Софтуер
- Topic: Софтуер за DEK 3.2 Търся
- Replies: 3
- Views: 6042
Софтуер за DEK 3.2 Търся
Здравейте колеги,дали някои може да ми помогне с софт за този осцилоскоп.Мерси предварително.DEK 3.2
http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=C7jmK8oaMMkWQM&tbnid=Iq7WPsM0o2KVxM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.dek.bg%2Fmain.php%3Faction%3Ddiag&ei=WIa7U ...
http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=C7jmK8oaMMkWQM&tbnid=Iq7WPsM0o2KVxM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.dek.bg%2Fmain.php%3Faction%3Ddiag&ei=WIa7U ...