Search found 1 match

by dimitarbh
Wed Jan 13, 2016 8:26 am
Forum: Газови системи
Topic: Слагане на газов инжекцион на 1.8T
Replies: 1
Views: 3050

Слагане на газов инжекцион на 1.8T

Здравейте!
Ще си купувам нова кола, избрал съм Щкода Октавия 1.8т 4х4. Искам да ви попитал за мнения, при въпроса, когато се сложи газов инжекцион на 1.8Т, дали е просто ужасна идея, какви са минусите, дали чат пат ще има някой плюс и като цяло мнението ви по този въпрос. :?: :roll: :)