Search found 3 matches
- Tue May 24, 2016 7:14 pm
- Forum: Диагностика - проблеми
- Topic: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
- Replies: 7
- Views: 10836
Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
Ок ще пробвам и ще пиша ако някой друг евентуално се сблъска с такава ситуация да е поне наясно с какво точно да свърши работа мерси
- Tue May 24, 2016 5:34 pm
- Forum: Диагностика - проблеми
- Topic: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
- Replies: 7
- Views: 10836
Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
С такъв ми направиха диагностика в София и е много добър но понеже съм Врачанин не ми се пътува всеки път до София за диагностика затова търся нещо като за изтриване на грешки и оказване на евентуални проблеми не на дилърско ниво в Враца ми правила диагностика с някакъв китаец пак с блутут но ...
- Tue May 24, 2016 4:43 pm
- Forum: Диагностика - проблеми
- Topic: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
- Replies: 7
- Views: 10836
Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
Извинявам се предварително ако темата не е за тук но се интересувам ако може някой с опит да ми отговори джип Ssangyong Rexton 2.7xdi 163 кс 2004 година ноември месец производство с какъв кабел и софтуер му се прави диагностика защото се опитах с един китаец elm obd2 с bluetooth връзка към телефон с ...