Search found 3 matches

by dodgeviper18
Tue May 24, 2016 7:14 pm
Forum: Диагностика - проблеми
Topic: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
Replies: 7
Views: 10836

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Ок ще пробвам и ще пиша ако някой друг евентуално се сблъска с такава ситуация да е поне наясно с какво точно да свърши работа мерси
by dodgeviper18
Tue May 24, 2016 5:34 pm
Forum: Диагностика - проблеми
Topic: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
Replies: 7
Views: 10836

Re: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

С такъв ми направиха диагностика в София и е много добър но понеже съм Врачанин не ми се пътува всеки път до София за диагностика затова търся нещо като за изтриване на грешки и оказване на евентуални проблеми не на дилърско ниво в Враца ми правила диагностика с някакъв китаец пак с блутут но ...
by dodgeviper18
Tue May 24, 2016 4:43 pm
Forum: Диагностика - проблеми
Topic: Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс
Replies: 7
Views: 10836

Софтуер за рекстън 2.7xdi 163кс

Извинявам се предварително ако темата не е за тук но се интересувам ако може някой с опит да ми отговори джип Ssangyong Rexton 2.7xdi 163 кс 2004 година ноември месец производство с какъв кабел и софтуер му се прави диагностика защото се опитах с един китаец elm obd2 с bluetooth връзка към телефон с ...