Bsi- пежо 307

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Bsi- пежо 307

Мнение от vesko »

Поради една или друга причина орг. Bsi- е заминало, намерил съм същото по номер,, valeo,, е ако има значение, дали ще тръгне без да иска обучение, или въобще каква е процедурата?Колата няма иммо... Пали с всякъв ключ
307 2003г дизел бош комп
gergesevlievo
КОЛЕГА
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 11:39 am
Местоположение: Севлиево

Re: Bsi- пежо 307

Мнение от gergesevlievo »

Би трябвало да тръгне . Но е възможно да се наложи да прекодираш някои опции ( примерно като тип на заключванито ) . За дистанционното можеш да забравиш , километража също е възможно да иде на майната си . Най-добрият вариант е да го клонираш , ако е жив процесора на оригиналното БСИ .
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: Bsi- пежо 307

Мнение от vesko »

То в процесора ли е паметта, или в отделен еепром, не съм правил подобна манипулация, дайте ми малко светлина :idea:
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Bsi- пежо 307

Мнение от bobolin4o »

vesko написа: Вто Апр 21, 2020 7:55 am То в процесора ли е паметта, или в отделен еепром, не съм правил подобна манипулация, дайте ми малко светлина :idea:
Зависи от BSI-то.
Отваряш го и виждаш...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
androidcho
КОЛЕГА
Мнения: 105
Регистриран на: Вто Юни 07, 2016 8:39 pm

Re: Bsi- пежо 307

Мнение от androidcho »

Колега, мога да помогна с имо-то, но ще трябва да конфигурираш BSI-то спрямо опциите на колата с Peugeot Planet.
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: Bsi- пежо 307

Мнение от Todio »

"Колата няма иммо... Пали с всякъв ключ" Какво иммо? Нова кoмфигурация на BSI и може да стане. Най-много да иска смяна на VIN-a.
gergesevlievo
КОЛЕГА
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 11:39 am
Местоположение: Севлиево

Re: Bsi- пежо 307

Мнение от gergesevlievo »

В този случай ВИН е нужен само заради радиото , ако е оригинално . Но виж , с заключването може да стане голям проблем ...... примерно да изгорят всичките брави . Това имах впредвид в горния пост . Тогава става малко скъпичко смяната на БСИ .
Публикувай отговор