e70 35D неволи

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: e70 35D неволи

Мнение от ivanovbg »

plamen63 написа: Съб Юни 20, 2020 5:01 pm УЖАС, ИВАНОВ КРОТКО С ТЕЗИ C. S. БЕ ЧОВЕК КЪДЕ ГО ПРАЩАШ КОЛЕГАТА. СИГУРЕН СЪМ, ЧЕ ДАЖЕ И НЕ ЗНАЕШ КАКВО Е ТОВА А КАМОЛИ ДА Я ИЗЧИСЛИШ. С ТЕЗИ СЪВЕТИ ТО И СПИРАЧКИТЕ, ЩЕ БЛОКИРАТ ОТ ЛОШО СМЕТНАТА КОНТРОЛНА СУМА. ДА ДЕ АМА ПЪРВО СТАРТЕРА ТРЯБВА ДА ЗАВЪРТИ. :oops:
А това не чисто заяждане, така ли?
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: e70 35D неволи

Мнение от bobolin4o »

ivanovbg написа: Пон Юни 22, 2020 11:11 am
plamen63 написа: Съб Юни 20, 2020 5:01 pm УЖАС, ИВАНОВ КРОТКО С ТЕЗИ C. S. БЕ ЧОВЕК КЪДЕ ГО ПРАЩАШ КОЛЕГАТА. СИГУРЕН СЪМ, ЧЕ ДАЖЕ И НЕ ЗНАЕШ КАКВО Е ТОВА А КАМОЛИ ДА Я ИЗЧИСЛИШ. С ТЕЗИ СЪВЕТИ ТО И СПИРАЧКИТЕ, ЩЕ БЛОКИРАТ ОТ ЛОШО СМЕТНАТА КОНТРОЛНА СУМА. ДА ДЕ АМА ПЪРВО СТАРТЕРА ТРЯБВА ДА ЗАВЪРТИ. :oops:
А това не чисто заяждане, така ли?

Е като малките деца сме тук, нищо, че някои имат и внуци!
Как мислиш, дали ми се занимава с корекции на писанките ви тук?
И двамата изтървахте нишката и добрия тон, тоя пост го оставих защото половината е верен, според МЕН, другата половина нямах желание, а и време да трия...
Ако не ти харесва, чувствай се свободен да се обадиш на Коко и ме сваляйте от длъжност!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: e70 35D неволи

Мнение от ivanovbg »

Да, имам и внуци, но не в това е проблема.

1. Появява се някой от нищото и почва да ръси обиди на висок тон към непознат. Това дори без да прочете даже колегата от какво се оплаква.

2. Кое е вярно от неговото? Че не знак как се смята чексума ли? Ти знаеш ли или уинолса знае? Май само аз смятам ръчно чексуми на лънча защото там освен MD5 има и RSA . Мисля че много добре знаеш, че ЕДЦ17 на БМВ пали първия път с грешна чексума и работи докато не го изгасиш. Втория път не пали.

3. Може би, че първо СТАРТЕРА ТРЯБВА ДА ЗАВЪРТИ? Вярваш ли , че Пресиян не знае това и търси налягане в дюзите без да върти мотора?
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: e70 35D неволи

Мнение от ipivan »

rockton написа: Пон Юни 22, 2020 7:08 am Та дотук бях с втората употреба!
Аз днес си купих 10 бушона втора ръка от близката морга.Предпочитам бушони втора ръка пред Китайските дето са по магазините.Трябваше ми бушон 40А от най-масовите.Май за първи път се налага да сменям бушон с такъв ампераж от този размер.
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: e70 35D неволи

Мнение от bobolin4o »

ivanovbg написа: Пон Юни 22, 2020 2:42 pm Да, имам и внуци, но не в това е проблема.

1. Появява се някой от нищото и почва да ръси обиди на висок тон към непознат. Това дори без да прочете даже колегата от какво се оплаква.

2. Кое е вярно от неговото? Че не знак как се смята чексума ли? Ти знаеш ли или уинолса знае? Май само аз смятам ръчно чексуми на лънча защото там освен MD5 има и RSA . Мисля че много добре знаеш, че ЕДЦ17 на БМВ пали първия път с грешна чексума и работи докато не го изгасиш. Втория път не пали.

3. Може би, че първо СТАРТЕРА ТРЯБВА ДА ЗАВЪРТИ? Вярваш ли , че Пресиян не знае това и търси налягане в дюзите без да върти мотора?

Не виждам смисъл да ти отговарям, но ще го направя.

1. Според мен преди да почне да ръси обиди е прочел от какво се оплаква колегата, а и какво ти си написал. Всъщност в първия си пост даже и не ръси...
2. Дали знаеш или не знаеш как се смятат чексуми за мен лично не е важно. Лично аз не смятам чексуми наум, има си програми за тия работи, а и всички инструменти за запис си ги правят сами, камо ли на EDC17...
3. Естествено, че Пресиян върти на стартер и вижда, че няма налягане - тогава защо въобще даваш възможна причина за непалене "грешна чексума"? Точно заради това ти изказване си чешем езиците сега!

Така или иначе казусът е решен и смятам да заключа темата...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Заключено