Vw polo

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Vw polo

Мнение от vesko »

2004 1.2 бензин.Туко що е купена на вид мн.свежа,на 20км от автокъщата всичко по-таблото светва зумера свири стрелките се въртят както си искат хидравликата е ел.и тя изчезва.Звъняха ми тогава,и им казах,че често проблема е в таблото но тук маи се оказва ,че не е,смених го с друго втора ръка с малко различен хардуер но пак е така,cd-то не е орг.откачих го да не е объркана k-line не е,почистих масите на колата,откачах ads-а,пак същата работа.презапоих буквите на двете табла без резултат.Всички грешки се трият в модулите и двг.Тази ел.помпа на хидравликата може ли да ме чака?
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Vw polo

Мнение от rockton »

vesko написа: Вто Яну 19, 2021 8:36 pm Всички грешки се трият в модулите и двг.Тази ел.помпа на хидравликата може ли да ме чака?
Не си описал какви грешки пише по контролерите и за какво се отнасят.
Да електрохидравличната система може да създавапроблеми, консумацията и е голяма и на моменти може да създава срив на напрежението от вкъсяване !
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: Vw polo

Мнение от vesko »

За комуникацията е грешката,че модулите губят връзка с ECM-a,
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Vw polo

Мнение от ipivan »

Имах случай с Polo 1.2 , AZQ.Не работеше скоростомера, не работеше хидравликата и светеха много лампи на таблото.Донесоха ми друго табло втора ръка.Записах епрома от старото табло в новото, че да запали.Остана същия проблем.Върнах оригиналния епром на новото табло и обучих ключовете.Всички проблеми изчезнаха!
https://kolegi.info/viewtopic.php?f=18&t=7460
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
vesko
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 2:52 pm

Re: Vw polo

Мнение от vesko »

Комфорд модул...
Публикувай отговор